Jesteś tutaj:

Clariti 1 Day Multifocal 30 szt.

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Clariti 1 Day Mutlifocal to jednodniowe progresywne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie firmy Cooper Vision (Sauflon).

 

Charakterystyka soczewek Clariti 1 Day Mutlifocal:


Clariti 1 Day Mutlifocal  to silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe, które stworzone zostały z myślą o zapewnieniu doskonałego widzenia zarówno na odległości dalekie, jaki i bliskie oraz pośrednie. Wykonane zostały z materiału somofilcon A, który w połączeniu z 56% stopniem uwodnienia soczewki gwarantuje najwyższą jakość noszenia soczewek. W soczewkach Clariti 1 Day zastosowano opatentowaną technologię AquaGen™, która zapewnia utrzymywanie soczewki w odpowiednim zwilżeniu przez cały dzień. Współczynnik Dk/t wynosi 86.

Soczewki Clariti 1 Day Mutlifocal charakteryzuje jej asferyczna powierzchnia tylna i zaokrąglony kształt krawędzi, co przekłada się na niezwykły komfort noszenia i widzenia. Warto zaznaczyć również, że asferyczna optyka minimalizuje aberracje. Soczewki wyposażono w filtry UVA oraz UVB, które znakomicie chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Clariti 1 Day Mutlifocal to soczewki stworzone z myślą o osobach z prezbiopią, które stawiają na komfort wynikający ze stosowania jednodniowych szkieł.

 Addycja LOW  do +2.25D
Addycja HIGH  od +2.50D do +3.00D


Soczewki kontaktowe Clariti 1 Day Multifocal występują także często pod nazwą handlową iWear Activ Presbyopia.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki progresywne
Producent COOPER VISION
Moc -6,00 do +5,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,1
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?