Jesteś tutaj:

Zestaw podróżny Angry Birds

Kolorowe motywy związane z Angry Birds pojawiają się wszędzie. W naszym sklepie znajdziesz je m.in. na specjalnym zestawie podróżnym, który da komfort i bezpieczeństwo każdemu posiadaczowi soczewek kontaktowych!

Trudy podróży często wymagają od nas licznych przystosowań. Jeśli nosimy soczewki kontaktowe, musimy pamiętać o wielu sprawach, aby na czas wyjazdu cieszyć się wygodą i ostrym widzeniem. Na szczęście powstało rozwiązanie, zaprojektowane specjalnie na takie okazje.


Charakterystyka zestawu podróżnego Angry Birds:


Zestaw podróżny Angry Birds wyposażony został we wszystko, czego potrzebować może użytkownik soczewek kontaktowych. Mimo niewielkich rozmiarów, mieści w sobie 5-mililitrowy pojemniczek na płyn, pudełeczko na soczewki oraz wyposażoną w silikonowe końcówki pęsetę. Ale to nie koniec! Aby proces zakładania i zdejmowania soczewek mógł zachodzić bez problemów, nawet w wymagających warunkach, zestaw podróżny Angry Birds wyposażono dodatkowo w lusterko.

Dzięki temu rozwiązaniu skutecznie oszczędzisz miejsce w bagażu oraz zyskasz pewność, że to, co najważniejsze, masz w jednym miejscu i zawsze pod ręką.

(Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Pudełeczko bardzo fajne. Ilość wody mieszczącej się w buteleczce starcza na 2 pojemniczki ( jedno zapełnienie ) i troszkę jej zostaje. Polecam, malutki zgrabny pojemniczek do tego fajny wygląd (turkusowy).

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?