Jesteś tutaj:

AquaView Color 2 szt. - zerówki

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Soczewki AquaView Color w mocy 0,00D to kolorowe miesięczne soczewki kontaktowe, które umożliwiają zmianę koloru tęczówki.


Charakterystyka soczewek:

AquaView Color to kolorowe soczewki kontaktowe podlegające miesięcznej wymianie, które wyróżnia wysoki komfort noszenia. Do stworzenia soczewek AquaView Color wykorzystano materiał o nazwie Methafilcon A, który w połączeniu z wysokim stopniem uwodnienia soczewki (55%) sprawia, że są one doskonale nawilżone przez cały okres stosowania. Współczynik Dk/t wynosi 19. Ponadto, AquaView Color charakteryzuje asferyczna budowa, dzięki której ostrość widzenia jest znacznie lepsza w porównaniu do tradycyjnych soczewek sferycznych. Soczewki wyposażono w filtry UV aby ochronić oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.


Dla kogo soczewki AquaView Color?

AquaView Color to soczewki kontaktowe stworzone z myślą o osobach, które chcą zmienić kolor oczu. Ponadto, zalecane są tym, którzy mają problem z suchością oka. Soczewki dzięki wysokiemu stopniu nawilżenia znacznie poprawiają komfort noszenia. Soczewki AquaView Color dostępne są również w ujemnych mocach korekcyjnych.


Pielęgnacja soczewek:

Soczewki AquaView Color podlegają miesięcznej wymianie i noszeniu w trybie dziennym a więc wymagają czyszczenia i dezynfekcji specjalnym płynem do pielęgnacji. Do ich pielęgnacji polecamy płyny czyszcząco - dezynfekujące z rodziny Clean Active dostępne w naszej ofercie.


Soczewki kontaktowe AquaView Color dostępne są w kolorach:
 
  • Amethyst
  • Brown
  • Gray
  • Green
  • True Sapphire
  • Honey
  • Turquoise

 

 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:
AquaView Color 6 szt. - zerówki

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki kolorowe
Producent INTEROJO
Moc 0,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Soczewki są rewelacyjne, nigdy wcześniej nie używałam żadnych, bo nie mam wady wzroku - chciałam zmienić kolor swoich oczu i nawet na moich ciemno zielonych niebieskie wyglądają genialnie. Nie miałam też problemu z założeniem czy ściągnięciem, chociaż robiłam to po raz pierwszy.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?