Jesteś tutaj:

AquaView Color 2 szt. - zerówki

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Soczewki AquaView Color w mocy 0,00D to kolorowe miesięczne soczewki kontaktowe, które umożliwiają zmianę koloru tęczówki.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Color:


AquaView Color to kolorowe soczewki kontaktowe podlegające miesięcznej wymianie, które wyróżnia wysoki komfort noszenia. Do stworzenia soczewek AquaView Color wykorzystano materiał o nazwie Methafilcon A, który w połączeniu z wysokim stopniem uwodnienia soczewki (55%) sprawia, że są one doskonale nawilżone przez cały okres stosowania. Współczynik Dk/t wynosi 19. Ponadto, AquaView Color charakteryzuje asferyczna budowa, dzięki której ostrość widzenia jest znacznie lepsza w porównaniu do tradycyjnych soczewek sferycznych. Soczewki wyposażono w filtry UV aby ochronić oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
 

Dla kogo soczewki AquaView Color?


AquaView Color to soczewki kontaktowe stworzone z myślą o osobach, które chcą zmienić kolor oczu. Ponadto, zalecane są tym, którzy mają problem z suchością oka. Soczewki dzięki wysokiemu stopniu nawilżenia znacznie poprawiają komfort noszenia. Soczewki AquaView Color dostępne są również w ujemnych mocach korekcyjnych.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki AquaView Color podlegają miesięcznej wymianie i noszeniu w trybie dziennym a więc wymagają czyszczenia i dezynfekcji specjalnym płynem do pielęgnacji. Do ich pielęgnacji polecamy płyny czyszcząco - dezynfekujące z rodziny Clean Active dostępne w naszej ofercie.
 

Soczewki kontaktowe AquaView Color dostępne są w kolorach:

 
  • Amethyst - soczewki kolorowe ametystowe
  • Brown - soczewki kolorowe brązowe
  • Gray - soczewki kolorowe szare
  • Green - soczewki kolorowe zielone
  • True Sapphire - soczewki kolorowe szafirowe
  • Honey - soczewki kolorowe miodowe
  • Turquoise - soczewki kolorowe turkusowe

 

soczewki kolorowe AquaView Color

 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki kolorowe
Producent INTEROJO
Moc 0,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Soczewki są rewelacyjne, nigdy wcześniej nie używałam żadnych, bo nie mam wady wzroku - chciałam zmienić kolor swoich oczu i nawet na moich ciemno zielonych niebieskie wyglądają genialnie. Nie miałam też problemu z założeniem czy ściągnięciem, chociaż robiłam to po raz pierwszy.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?