Jesteś tutaj:

AOSept® Plus z HydraGlyde® 360 ml

Nasza cena:
44.99 zł
Ze zniżką:
40.49 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 360 ml

AOSept® Plus z HydraGlyde® to pielęgnacyjny płyn do czyszczenia każdego rodzaju soczewek dostępny w ofercie firmy Alcon.
 

Charakterystyka płynu AOSept® Plus z HydraGlyde®:

 
AOSept® Plus z HydraGlyde® to płyn na bazie wody utlenionej z potrójnym systemem oczyszczania, który odkleja zanieczyszczenia, usuwa osady i głęboko oczyszcza. Ponadto, niewielkie stężenie nadtlenku wodoru niszczy drobnoustroje, a sama woda utleniona ulega neutralizacji dzięki pojemnikowi na soczewki ze specjalnym platynowym dyskiem, który dołączony jest do każdego opakowania płynu. Formuła HydraGlyde® pokrywa powierzchnię soczewki nawilżającą substancją, dzięki której zapewnia komfort noszenia soczewek kontaktowych przez cały dzień. 

Płyn AOSeptT® Plus z HydraGlyde® jest szczególnie polecany osobom o wrażliwych oczach skłonnych do alergii oraz tym, którzy poszukują wygodnego systemu pielęgnacyjnego. W skład płynu AOSept® Plus z HydraGlyde® wchodzą: 3% roztworu nadtlenku wodoru, kwas fosfoniowy, chlorek sodowy, fosforan, poloxamer, formuła nawilżająca HydraGlyde Moisture Matrix (EOBO-21* -politlenek etylenu]-politlenek butylenu]).

 

Pojemniczek na soczewki dołączony do opakowania można używać jedynie z płynem AOSept® Plus z HydraGlyde®.

Parametry
Kategoria Płyny pielęgnacyjne
Producent ALCON
Cena za 100 ml 12.50 zł
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
kupiłam jeden płyn - oczy czerwone, kupiłam drugi - oczy czerwone, trzeci, czwarty.. i jeszcze... i oczy nadal czerwone... nawet zrezygnowałam z soczewek bo już nie wiedziałam co z tym począć. Na szczęście koleżanka dała mi do "spróbowania" to cudo! teraz tylko ten używam i nic się nie dzieje. Dezynfekcja pierwsza klasa - jak sobie pomyśle że szorstkim palcem mam czyścić tak delikatną powierzchnię -grrrr.... polecam jak najbardziej
Zdejmujesz soczewki, wkładasz do pojemniczka i już. Rano wyciągasz z pojemniczka 'dozownik' z soczewkami , otwierasz i zakładasz. Z tym płynem o wiele mniej bawienia się z płynem i soczewkami. Nic nie trzeba na ręku polewać, szyścić. wlewasz plyn, ktory czasem mam dluzej niz jeden dzien i jest ok. zero paprania zakrecaniem stareych pojemniczkow standardowych. Tutaj otwierasz i wkladasz jedna i druga i zakrecasz i spokoj. POLECAM!

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?