Jesteś tutaj:

Dailies AquaComfort Plus Toric 90 szt.

Dailies® AquaComfort Plus® Toric to nowoczesne soczewki przeznaczone dla astygmatyków, jak również dla osób z krótko- lub dalekowzrocznością. Komfort użytkowania i bardzo dobre właściwości nawilżające to główne zalety soczewek Dailies w wersji torycznej.

 

Charakterystyka soczewek Dailies® AquaComfort Plus® Toric:

Dailies® AquaComfort Plus® Toric jako astygmatyczne soczewki jednodniowe są przeznaczone do jednorazowego użytku. Jest to zatem rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę. Nosząc jednodniowe soczewki Dailies® AquaComfort Plus® Toric nie trzeba bowiem myśleć o posiadaniu zawsze czystego pojemnika na szkła kontaktowe ani o płynie do soczewek. Brak konieczności stosowania płynu jest również niewątpliwym udogodnieniem.

 

Soczewki Dailies® AquaComfort Plus® Toric należy uznać za zaawansowane technologiczne ze względu na wdrożenie przez producenta wielu nowoczesnych rozwiązań. Uwagę zwraca przede wszystkim materiał z jakiego szkła są wykonane. Jest to Nelfilcon A, należący do najlepszych materiałów silikonowo-hydrożelowych o dużym uwodnieniu, wynoszącym 69%.

 

Uwagę zwraca również innowacyjny system współgrania soczewek z mruganiem. Soczewki Dailies® AquaComfort Plus® Toric są tak skonstruowane, iż pomimo intensywnego mrugania nie zawijają się, ani nie zmieniają położenia w oczach, co gwarantuje komfort użytkowania. Ponadto, każde mrugnięcie aktywuje system nawilżania posiadany przez soczewki Dailies. System ten jest innowacyjnym rozwiązaniem, który działa w trojaki sposób. Gwarantuje zwilżenie soczewki, nawilżenie oka jak również odświeżenie. Dzięki temu rozwiązaniu oko nie wysusza się nawet po kilkunastu godzinach noszenia soczewek kontaktowych.

 

Dla kogo soczewki Dailies® AquaComfort Plus® Toric?

Wiele osób, zwłaszcza rozpoczynających noszenie soczewek, ma duży problem z ich zakładaniem. Dotyczy on zwłaszcza rozpoznania stron soczewek. W przypadku rodziny soczewek Dailies jest to jednak proste, dzięki specjalnym oznaczeniom na szkłach. Warto też zauważyć, iż soczewki Dailies® AquaComfort Plus® Toric nie są przezroczyste, lecz pokryte jasnoniebieską barwą, co dodatkowo ułatwia ich zakładanie.Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent ALCON
Moc -8,00 do +4,00
Krzywizna 8,8
Średnica 14,4
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?