Jesteś tutaj:

Miru 1day 30 szt.

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

 

Soczewki Miru 1day to jednodniowe soczewki kontaktowe dostępne w ofercie firmy Menicon, renomowanego japońskiego producenta soczewek, który jako pierwszy opatentował silikonowy monomer.

 

Charakterystyka soczewek Miru 1day:


Miru 1day to silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe przeznaczone do codziennej wymiany. Do produkcji soczewek Miru 1day wykorzystano Hioxifilcon A - materiał, który charakteryzuje się dużą zawartością wody - na poziomie 57%. Ponadto, soczewki wyposażono w zdolność zatrzymywania wody. Dzięki temu są one nawilżone przez cały dzień, co przekłada się bezpośrednio na zwiększenie komfortu noszenia i zmniejszenie uczucia suchości oka.

Soczewki kontaktowe Miru 1day doskonale zmniejszają tarcie pomiędzy powieką a soczewką w trakcie mrugania. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu unikalnej konstrukcji krawędzi soczewki CENTRAFORM.

Miru 1day pakowane są w najcieńsze na świecie aluminiowe opakowania o grubości 1 mm. Soczewki znajdujące się w blistrze ułożone są zewnętrzną stroną do góry co niesamowicie ułatwia ich codzienne zakładanie. Budowa opakowania uniemożliwia dotknięcie wewnętrznej strony soczewki dzięki czemu chroni ją przed zabrudzeniem. Soczewki Miru 1day z pewnością sprzyjają zdrowiu oraz higienie oczu.

 

Dla kogo soczewki Miru 1day?


Miru 1day to soczewki kontaktowe stworzone dla osób, które preferują szkła kontaktowe jednorazowego użytku. Soczewki Miru 1day dzięki swojemu kompaktowemu opakowaniu łatwo przechować w torebce lub portfelu.

Jest to świetny wybór dla tych, którzy:

 

  • prowadzą intensywny tryb życia,
  • cenią sobie najwyższą jakość stosowania,
  • mają problem z suchością oka.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent Menicon Co. Ltd.
Moc -10,00 do -0,50
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 4/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Jako użytkownik soczewek kontaktowych od ponad 20 lat, wymagający bo stosujący soczewki przez cały dzień, wykonujący intensywną pracę wzrokową i dodatkowo obarczony solidną wadą wzroku (-7,5D) oceniam te soczewki na 3 gwiazdki - komfort użytkowania jest co najmniej dobry, soczewki stosunkowo łatwo się zakłada, w dodatku system ich pakowania powoduje, że przy zakładaniu nie dotyka się powierzchni skierowanej do oka (przynajmniej w założeniach, w praktyce soczewki są dość delikatne więc zdarzyło mi się, że soczewka się obróciła i musiałem jednak ją dotknąć z obu stron). Niestety soczewki te dla mnie mają dość poważną wadę (jak większość soczewek produkowanych w Azji), a mianowicie są "underpowered" czytaj mają niższą moc niż deklarowana. Nosząc te soczewki miałem problem z ostrością wzroku wymagający dokorygowania szkłem okularowym o mocy ok -0,75D. Przed zakupem większej ilości zatem radzę spróbować moc soczewek.
Najlepsze soczewki kontaktowe jednodniowe jakie mialam. Nie wysychaja na oku tak szybko jak inne. Polecam!!! Nie zamienie juz na inne. Warte swojej ceny.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?