Jesteś tutaj:

Focus® Dailies® All Day Comfort 30 szt

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

 

Pragniemy poinformować, że z końcem roku 2015 firma Alcon (dawniej Ciba Vision) zaprzestała produkcji soczewek Focus Dailies All Day Comfort. Posiadamy na magazynie ograniczoną ilość tych soczewek. W związku z tym, przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.
 

 

W związku z przejęciem firmy Ciba Vision przez firmę ALCON w sprzedaży znajdują się opakowania zarówno z napisem: Ciba Vision jak i ALCON z nową szatą graficzną. Jest to dokładnie ten sam oryginalny produkt.


Soczewki Focus® Dailies® All Day Comfort
to jednodniowe soczewki sferyczne oferowane przez jednego z największych producentów soczewek, firmę Alcon® Vision Care.

 

Charakterystyka soczewek Focus® Dailies® All Day Comfort:


Focus® Dailies® All Day Comfort to soczewki jednorazowego użytku wykonane z materiału Nelfilcon A, który w połączeniu z 69% stopniem uwodnienia sprawia, że soczewki są komfortowe w noszeniu od chwili ich założenia aż do zdjęcia ich po kilku lub nawet kilkunastu godzinach. Soczewki Focus® Dailies® All Day Comfort to soczewki z wbudowanym środkiem nawilżającym AquaComfort™. Środek jest uwalniany z soczewki stopniowo, dzięki czemu ich użytkownik odczuwa długotrwały komfort.

 

Wysoki komfort noszenia soczewek zapewniają dodatkowo cienki brzeg soczewki oraz najwyższej jakości wykonanie uzyskiwane w opatentowanym procesie produkcji - Lightstream Technology™. Poza wysokim komfortem noszenia soczewki Focus® Dailies® All Day Comfort są również bardzo wygodne w zakładaniu. Wyposażono je w delikatne błękitne zabarwienie VisitintŸŸ, dzięki któremu nawet początkujący użytkownicy soczewek bez trudu poradzą sobie z ich zakładaniem czy zdejmowaniem.

 

Dla kogo soczewki Focus® Dailies® All Day Comfort?


Focus® Dailies® All Day Comfort to jednodniowe soczewki, a więc jest to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy nie chcą każdego dnia pielęgnować soczewek po ich zdjęciu. Ponadto, jest to świetny wybór dla wszystkich osób, które:

 

  • jeszcze nie nosiły soczewek i chciałyby zacząć je nosić na zmianę z okularami,
  • na co dzień noszą soczewki planowej wymiany, a szkła jednodniowe stanowią dla nich okazjonalny dodatek,
  • mają skłonność do alergii,
  • często podróżują,
  • są bardzo aktywne, uprawiają sporty.
 

Wysyłka w 24h dotyczy tylko mocy ujemnych.
Moce dodatnie wysyłane są do 5 dni roboczych.


 

Soczewki dostępne są także w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent ALCON
Moc -10,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 13,8
(Średnia ocena 3.71/5 na podstawie 7 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Są to moje pierwsze soczewki kontaktowe. Sprawdzają się super, oczy nie są podrażnione, nie szczypią mnie, niestety czasami czuje 'uwieranie'. Oprócz tego są świetne i sprawdzają się podczas ćwiczeń crossfit, fitness.
bardzo dobre soczewki, na moich mocno minusowych oczach (-6,5/-7,5) leżą dużo lepiej niż soczewki Bausch
niestety zaraz po założeniu tych soczewek odczuwam "uwieranie" i tzw. piasek w oczach które nasilają się z każdą godziną noszenia. Dla mnie wytrzymanie w tych soczewkach 8 godzin w pracy (po powrocie do domu od razu je zdejmuję i zakładam okulary) to istne tortury. W ogóle nie nawilżają oka. Jedynym plusem jest łatwość ich zakładania.
Moje pierwsze soczewki i chyba nie najlepszy wybór?! Trochę mnie uwierają, ale nie jestem pewna czy to nie wina krzywizny. Z nawilżaniem również nie jest chyba najlepiej, po zdjęciu soczewek oczy szczypią.
Bardzo fajne soczewki, idealne dla osob, które chca troche nosić okulary a trochę soczewki. Produkt calkowicie spelnł moje oczekiwania. Polecam
Świetne soczewki. Idealne dla sportowców. Są cienkie, nie uwierają. Polecam!
Jestem zadowolona z soczewek. Wcześniej nosiłam soczewki I Wear - te są lepsze i przede wszystkim dużo tańsze

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?