Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Jesteś tutaj: Strona główna » Soczewki kolorowe

/ 4 opinii klientów

poleć produkt znajomemu

Parametry

Kategoria
Soczewki kolorowe
Producent
ALCON
Moc
-8,00 do +6,00
Krzywizna
8,6
Średnica
14,2

Wielkie porównanie soczewek

Air Optix® Colors 2 szt.

Ilość sztuk w opakowaniu
2 szt.
Nasza cena
74.99 zł
Ze zniżką
67.49 zł
czytaj więcej


Kupując więcej oszczędzasz:74.99 zł 72.99 zł 69.99 zł czytaj więcej
Czas wysyłki
2-7 dni roboczych
Dostawa
darmowa
dotyczy zakupów powyżej 200zł
czytaj więcej
Wymiana
darmowa
czytaj więcej

1 Wybierz wadę wzroku
gdzie znaleźć tę informację?

Uzupełnij brakujące parametry produktu:
Prawe oko:

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Clean Active Premium XXL 600 ml
39.99 zł
2
Kupuję produkt

Zamień swoje soczewki na AquaView Color i OSZCZĘDZAJ!

AquaView Color 2 szt. - Wysoka jakość soczewek!
- Super cena!

Kliknij i kup
Opis produktu
Soczewki Air Optix® Colors to miękkie kolorowe soczewki kontaktowe, zaprojektowane i wykonane przez firmę Alcon® Vision Care.


Charakterystyka soczewek Air Optix® Colors:

Air Optix® Colors to silikonowo-hydrożelowe soczewki sferyczne wykonane z materiału Lotrafilcon B. Zostały stworzone z myślą o korekcji wzroku, jednak są dostępne również w wersji zerowej, a więc korzystać mogą z nich również te osoby, które chciałyby jedynie zmienić kolor swoich oczu.

Soczewki Air Optix® Colors charakteryzuje bardzo wysoka przepuszczalność tlenu (Dk/t=138), dzięki czemu rogówka oka jest idealnie dotleniona, a oczy są wolne od podrażnień i zaczerwienienia. Air Optix® Colors to soczewki niezwykle odporne na powstawanie na ich powierzchni osadów białkowych. Zostało to osiągnięte poprzez zastosowanie unikalnej technologii trwałej modyfikacji w plazmie, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania soczewek.

To, co wyróżnia Air Optix® Colors na tle wielu innych soczewek kolorowych to zamknięcie koloru w silikonowo-hydrożelowym materiale soczewce, a nie wydrukowanie go na ich powierzchni. Powoduje to, że efekt kolorystyczny uzyskany po założeniu soczewki jest niezwykle naturalny.


Dla kogo soczewki Air Optix® Colors?

Air Optix® Colors
to soczewki miesięcznej wymiany skierowane do osób, które chcą zmienić swój naturalny kolor oczu. Mogą sięgać po nie zarówno osoby bez wady wzroku, jak i osoby z krótkowzrocznością.


Dostępne kolory to: Honey, Pure Hazel, Sterling Gray, Green, Gray, Brilliant Blue, Brown, Blue, Gemstone Green.

 

Opinie użytkowników
( Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 4 opinii. )
Twoja ocena:
 Wyślij
Polecam! Mam kolor Brilliant blue i jestem bardzo zadowolona, dobrze trzyma się na oku, są wygodne, nie wypadają, bardzo przyciągają uwagę, nie prześwitują.
5/5
Kupuje kolor Brilliant blue, oczy są wyraźne i przyciągają spojrzenie, nie ma osoby która nie zwróciłaby uwagi na kolor tęczówki :-) Są wygodne, komfortowe, idealne.
5/5
Pierwszy raz kupiłam kolorowe soczewki. Polecam kolor "Sterling Gray". Są bardzo wygodne i z daleka wyglądają pięknie. Nie podoba mi się jedynie to, że przy źrenicy można się dopatrzyć mojego naturalnego brązu.
4/5
Noszę soczewki 3 lata, te kolorowe od 3 miesięcy i polecam. Kolor Blue (lub Briliant Blue, nie pamiętam który zamówiłam) sprawiają że moje naturalnie niebieskie oczy są teraz jak "nakaz skrętu w prawo" heh może przesadziłam trochę, ale ładnie to wygląda, bardzo przyciąga uwagę, komfort noszenia 4/5 polecam.
4/5
Czy chcesz kontynuować?