Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Szkla.com S.A.
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422) pochodzące od Szkla.com S.A.

Jesteś tutaj: Strona główna » Soczewki progresywne

/ 0 opinii klientów

poleć produkt znajomemu

Parametry

Kategoria
Soczewki progresywne
Producent
COOPER VISION
Moc
-8,00 do +6,00
Krzywizna
8,7
Średnica
14,4

Wielkie porównanie soczewek

Proclear EP 3 szt.

Ilość sztuk w opakowaniu
3 szt.
Nasza cena
69.99 zł
Ze zniżką
62.99 zł
czytaj więcej
Czas wysyłki
1-5 dni roboczych
Dostawa
darmowa
dotyczy zakupów powyżej 200zł
czytaj więcej
Wymiana
darmowa
czytaj więcej

1 Wybierz wadę wzroku
gdzie znaleźć tę informację?

Uzupełnij brakujące parametry produktu:
Prawe oko:

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Clean Active Premium XXL 600 ml
39.99 zł
2
Kupuję produkt
Opis produktu
Pragniemy poinformować, że z końcem roku 2015 firma Cooper Vision zaprzestała produkcji soczewek Proclear EP. Posiadamy na magazynie ograniczoną ilość tych soczewek. W związku z tym, przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.
 

 

Soczewki Proclear EP to progresywne soczewki kontaktowe zaprojektowane i stworzone przez jednego z liderów w branży optycznej, firmę Cooper Vision.


Charakterystyka soczewek Proclear EP:


Proclear EP to miesięczne soczewki kontaktowe stworzone z myślą o osobach, u których stwierdzono początkową fazę prezbiopii. Nie są to soczewki wieloogniskowe, ponieważ soczewka Proclear EP posiada centralną strefę sferyczną do dali, oraz progresywną strefę asferyczną do bliży. Zaprojektowanie soczewek w ten sposób przygotowuje na płynne przejście na soczewki w technologii Balanced Progressive™ (charakterystycznej dla soczewek z rodziny Proclear) osoby w bardziej zaawansowanym stadium prezbiopii.

Soczewki Proclear EP wykonane zostały z materiału Omafilcon A, który w połączeniu z 60% stopniem uwodnienia soczewki sprawiają, że zarówno soczewka, jak i oko są odpowiednio nawilżone przez cały okres ich stosowania. Dla ułatwienia manipulowania soczewką w czasie zakładania i zdejmowania, soczewki Proclear EP posiadają jasnoniebieskie zabarwienie.


Dla kogo soczewki Proclear EP:


Proclear EP to soczewki skierowane do osób, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki prezbiopii, tj. minimalnie gorsze widzenie zarówno na bliskie, jak i dalekie odległości. Są to soczewki miesięcznej wymiany, a więc sięgać po nie powinny te osoby, dla których pielęgnacja soczewek każdego dnia nie stanowi przeszkody w codziennych aktywnościach.


Pielęgnacja soczewek:

Pielęgnacja soczewek Proclear EP nie różni się niczym od pielęgnacji każdej innej soczewki. Każdego dnia po zdjęciu soczewki należy dokładnie ją przemyć, po czym umieścić na co najmniej kilka godzin w pojemniczku na soczewki wypełnionym specjalnym płynem. Do pielęgnacji soczewek polecamy zwłaszcza Clean Active Premium XXL 600 ml - największy z płynów dostępnych na rynku, a zarazem niezwykle wydajny i skuteczny.

Opinie użytkowników
( Na podstawie 0 opinii klientów )
Twoja ocena:
 Wyślij
Brak opini o tym produkcie.
Czy chcesz kontynuować?