Jesteś tutaj:

Proclear EP 3 szt.

Nasza cena:
69.99 zł
|
Ze zniżką:
62.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
3 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Pragniemy poinformować, że z końcem roku 2015 firma Cooper Vision zaprzestała produkcji soczewek Proclear EP. Posiadamy na magazynie ograniczoną ilość tych soczewek. W związku z tym, przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.
 

 

Soczewki Proclear EP to progresywne soczewki kontaktowe zaprojektowane i stworzone przez jednego z liderów w branży optycznej, firmę Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Proclear EP:


Proclear EP to miesięczne soczewki kontaktowe stworzone z myślą o osobach, u których stwierdzono początkową fazę prezbiopii. Nie są to soczewki wieloogniskowe, ponieważ soczewka Proclear EP posiada centralną strefę sferyczną do dali, oraz progresywną strefę asferyczną do bliży. Zaprojektowanie soczewek w ten sposób przygotowuje na płynne przejście na soczewki w technologii Balanced Progressive™ (charakterystycznej dla soczewek z rodziny Proclear) osoby w bardziej zaawansowanym stadium prezbiopii.

Soczewki Proclear EP wykonane zostały z materiału Omafilcon A, który w połączeniu z 60% stopniem uwodnienia soczewki sprawiają, że zarówno soczewka, jak i oko są odpowiednio nawilżone przez cały okres ich stosowania. Dla ułatwienia manipulowania soczewką w czasie zakładania i zdejmowania, soczewki Proclear EP posiadają jasnoniebieskie zabarwienie.

 

Dla kogo soczewki Proclear EP:


Proclear EP to soczewki skierowane do osób, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki prezbiopii, tj. minimalnie gorsze widzenie zarówno na bliskie, jak i dalekie odległości. Są to soczewki miesięcznej wymiany, a więc sięgać po nie powinny te osoby, dla których pielęgnacja soczewek każdego dnia nie stanowi przeszkody w codziennych aktywnościach.

Pielęgnacja soczewek:


Pielęgnacja soczewek Proclear EP nie różni się niczym od pielęgnacji każdej innej soczewki. Każdego dnia po zdjęciu soczewki należy dokładnie ją przemyć, po czym umieścić na co najmniej kilka godzin w pojemniczku na soczewki wypełnionym specjalnym płynem. Do pielęgnacji soczewek polecamy zwłaszcza Clean Active Premium XXL 600 ml - największy z płynów dostępnych na rynku, a zarazem niezwykle wydajny i skuteczny.

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki progresywne
Producent COOPER VISION
Moc -8,00 do +6,00
Krzywizna 8,7
Średnica 14,4
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?