Jesteś tutaj:

Clariti 1 Day 30 szt.

+ soczewki GRATIS!

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Promocja

Do każdego opakowania soczewek Clariti 1 Day 30 szt. soczewki AquaView Daily 2 szt.* otrzymasz GRATIS!

* W przypadku braku gratisowych soczewek AquaView Daily, Klient otrzymuje zestaw podróżny GRATIS!

Borykasz się z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością i marzysz o wygodnym rozwiązaniu, które pozwoli ci zapomnieć o wadzie wzroku? Zapoznaj się z ofertę jednego z najbardziej prestiżowych producentów soczewek kontaktowych i sprawdź, jak działają soczewki Clariti 1 Day.

Soczewki jednodniowe to rozwiązanie, które docenią nawet najbardziej zapracowane osoby. Brak konieczności martwienia się o ich przechowywanie to zdecydowany ich atut, zwłaszcza gdy podróżujemy. Wraz z wprowadzeniem na rynek jednodniowych rozwiązań, użytkowanie soczewek stało się tak łatwe, jak nigdy przedtem. Oferta soczewek jednodniowych obejmuje jednak wiele produktów o różnych parametrach. Warto zadbać o to, aby Twój wybór padł na soczewki, które nie tylko wspomogą twoje widzenie, ale też zagwarantują zdrowie twoich oczu. Właśnie takie są sferyczne soczewki kontaktowe Clariti 1 Day. Zdrowy wygląd oczu często decyduje o zdrowym wyglądzie całej twarzy. Wypoczęte oczy, pozbawione zaczerwienień z pewnością poprawią nasze samopoczucie. Ale Clariti 1 Day zapewni nam nie tylko kwitnący wygląd.


Charakterystyka soczewek Clariti 1 Day:


Niezależnie od tego, czy nosimy soczewki kontaktowe, czy zostajemy przy okularach, każdy z nas odczuwał kiedyś nieprzyjemne objawy związane z dyskomfortem oczu. Spowodowane jest to nie tylko stylem życia (praca przy komputerze negatywnie odbija się na naszym wzroku), ale też środowiskiem - smogiem, zanieczyszczeniami, dymem papierosowym. Przez to nasze oczy stają się coraz bardziej wrażliwe i łatwiej jest je podrażnić. Na szczęście z soczewką Clariti 1 Day nie będziesz musiał martwić się o dyskomfort. Jednym z najpewniejszych testów soczewki kontaktowej jest to, jak reaguje na nią posiadacz wrażliwych, szybko przesuszających się oczu. Soczewka Clariti 1 Day stworzona została tak, aby nawet osoby borykające się z często pojawiającą się suchością oka, mogły czuć się komfortowo.

Wszystko to możliwe jest dzięki właściwemu nawodnieniu soczewki oraz zastosowanym technologiom. W przypadku rozwiązań od Cooper Vision możemy mieć pewność, że parametry dotyczące używanych przez nas produktów wyrażają najwyższe standardy. Każda z proponowanych przez tego producenta opcji została szczegółowo przebadana i jest w pełni bezpieczna dla twojego oka. Korzyści zdrowotne związane z korzystanie soczewki Clariti 1 Day zostały gruntownie udowodnione, co przełożyło się na ogromne zaufanie klientów.

Soczewki Clariti 1 Day to silikonowo-hydrożelowe soczewki jednorazowego użytku. Wykonane zostały z materiału Somofilcon A, który w połączeniu z 56% stopniem uwodnienia soczewki gwarantuje najwyższą jakość noszenia soczewek. W soczewkach Clariti 1 Day zastosowano opatentowaną technologię WetLoc™, która zapewnia utrzymywanie soczewki w odpowiednim zwilżeniu przez cały dzień.

Soczewki Clariti 1 Day charakteryzuje ponadto jej asferyczna powierzchnia tylna i zaokrąglony kształt krawędzi, co przekłada się na niezwykły komfort noszenia i widzenia. Warto zaznaczyć również, że asferyczna optyka minimalizuje aberracje. Soczewki wyposażono w filtry UVA oraz UVB, które znakomicie chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

 

Dla kogo soczewki Clariti 1 Day?


Co ważne, soczewki Clariti 1 Day są niezwykle uniwersalne. Nie dotyczy to jedynie dostępnych w sprzedaży mocy, ale również wad wzroku, które soczewki korygują. Są więc odpowiednie dla osób borykających się z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością, astygmatyzmem czy prezbiopią. W każdym z tych przypadków zapewnią użytkownikowi długotrwały komfort, ostry obraz oraz odpowiedni przepływ tlenu do rogówki. Ta ostatnia cecha możliwa jest dzięki temu, że soczewka Clariti 1 Day nie jest jedynie soczewką hydrożelową, a silikonowo-hydrożelową.

Soczewki kontaktowe Clariti 1 Day występują także często pod nazwą handlową iWear Activ.

Wypróbuj jedne z najbardziej komfortowych rozwiązań dostępnych na rynku i zdaj się na produkt, któremu zaufało już wielu klientów.

 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent COOPER VISION
Moc -10,00 do +8,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,1
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?