Jesteś tutaj:

Avaira Toric 3 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Informujemy, że soczewki Avaira Toric zostały wycofane z produkcji.

Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.Soczewki Avaira Toric to dwutygodniowe soczewki kontaktowe oferowane przez jednego z liderów w branży optycznej, firmę Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Avaira Toric:


Avaira Toric to miękkie soczewki silikonowo-hydrożelowe stworzone z myślą o osobach zmagających się z astygmatyzmem. Materiał, z którego wykonano soczewki Avaira Toric - Enfilcon A, znakomicie znakomicie współgra z wysokim stopniem uwodnienia soczewki (46%). Podobnie jak w przypadku pozostałych soczewek Avaira, zastosowano w nich technologię materiałową AQUAFORM, która zapewnia idealne nawilżenie soczewki, co skutkuje wysokim komfortem noszenia zarówno w pierwszy dzień, jak i pod koniec okresu ich stosowania.

Soczewki Avaira Toric charakteryzuje dodatkowo wysoki poziom transmisji tlenu - Dk/t=91. Dzięki temu do rogówki oka dostarczana jest odpowiednia ilość tlenu, dzięki czemu ich użytkownik może zapomnieć o zaczerwienionych oczach i jakimkolwiek dyskomforcie. To, co wyróżnia soczewki Avaira Toric na tle innych soczewek astygmatycznych, to zoptymalizowana geometria soczewki, która zapewnia powtarzalną i przewidywalną stabilizację soczewki na oku. W dodatku, krawędzie soczewek Avaira Toric są lekko zaokrąglone, co przekłada się na wysoki komfort noszenia i niewyczuwalność soczewki na oku.

Soczewki wyposażone zostały w filtr UV, skutecznie chroniący oczy przed promieniowaniem UVA oraz UVB.

 

Dla kogo soczewki Avaira Toric?


Avaira Toric to soczewki przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Rekomendowane są zwłaszcza tym, którzy odczuwają dyskomfort stosując inne soczewki oraz osobom, które zmagają się z problemem suchości oka.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Avaira Toric należy poddawać codziennej pielęgnacji. Do dezynfekcji i czyszczenia soczewek Avaira Toric rekomendujemy płyny z rodziny Clean Active lub jakikolwiek inny płyn dostępny w ofercie Szkla.com.

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent COOPER VISION
Moc -10,00 do +6,00
Krzywizna 8,5
Średnica 14,5
(Średnia ocena 4/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Bardzo dobre soczewki toryczne, wysoki komfort użytkowania, nie wysuszają i nie podrażniają oczu. Bardzo dobra jakość w przystępnej cenie.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?