Jesteś tutaj:

Zestaw startowy AquaView Toric 1 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Rozpocznij przygodę z soczewkami AquaView Toric.
Wybierz swoje parametry i zamów ZESTAW STARTOWY, a my wyślemy Ci go w ciągu 24h!
 
Soczewki AquaView Toric to astygmatyczne soczewki kontaktowe przeznaczone do miesięcznego stosowania w trybie dziennym.

Charakterystyka soczewek AquaView Toric:


AquaView Toric to soczewki kontaktowe miesięcznej wymiany przeznaczone dla korekcji astygmatyzmu. Wykonane zostały z materiału Hioxifilcon A, który wraz z wysokim stopniem uwodnienia soczewki sięgającym 55% sprawia, że noszenie soczewek AquaView Toric jest niezwykle komfortowe od pierwszego, aż do ostatniego dnia noszenia. Współczynik Dk/t wynosi 23. Soczewki AquaView Toric dzięki High Definition Vision gwarantują najwyższą jakość widzenia na wszystkie odległości, pogłębiają ostrość widzenia oraz sprawiają, że widziany obraz jest jaśniejszy.

Soczewki AquaView Toric jako soczewki toryczne muszą być stabilne oku, by zapewniać ich użytkownikowi jak najlepsze i najbardziej wyraźne widzenie. Prism Ballasted Design chroni soczewki przed przekręcaniem się na oku oraz pozwala na błyskawiczne dopasowanie się do oka indywidualnego pacjenta.

Soczewki posiadają jasnoniebieskie zabarwienie, które ułatwia zakładanie i zdejmowanie soczewki. Bez przeszkód mogą więc sięgać po nie również początkujący użytkownicy soczewek kontaktowych.

Dla kogo soczewki AquaView Toric?


AquaView Toric to soczewki stworzone z myślą o osobach, które zmagają się z astygmatyzmem. Rekomendowane są szczególnie osobom, które od soczewek kontaktowych oczekują najwyższego komfortu noszenia oraz najwyższej ostrości widzenia.

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki AquaView Toric to soczewki miesięczne dziennego użytku, a więc pod koniec dnia należy je zdjąć, oczyścić oraz zdezynfekować z wykorzystaniem płynem do soczewek. Do pielęgnacji soczewek torycznych AquaView polecamy płyny z rodziny Clean Active dostępne w naszej ofercie.

 
W sporadycznych przypadkach czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.


Soczewki dostępne są również w większych opakowaniach:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent INTEROJO
Moc -10,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 3 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Jestem zachwycona soczewkami AquaView! Świetnie się noszą. Ostrość widzenia zwiększona - totalna żyleta, łatwo się je nakłada i zdejmuje, mimo, że są bardzo cienkie. Póki co, bez zastrzeżeń. Myślałam, że nic nie przebije Pure Vision, ale musiałam z nich zrezygnować ze względu na wykryty astygmatyzm, a nie ma w nich parametrów dopasowanych do mnie. Bez cienia żalu przechodzę na AquaView! ;)
Wypróbowałam i nie żałuję, dobra alternatywa dla soczewek znanych marek. Myślę, ze kupię jeszcze nie raz.
Noszę soczewki tej firmy już od dawna, nie bardzo mam się czego przyczepić, mimo, że zwykle bardzo sceptycznie i krytycznie podchodzę do rzeczy, których nie znam. Soczewki są w porządku, wygodne i komfortowe, raz miałem tylko przygodę z jedną ześlizgującą się - ale to chyba jednorazowy wybryk.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?