Jesteś tutaj:

AirView HD Plus Monthly 1 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Soczewki AirView HD Plus są unowocześnioną wersją soczewek AirView HD. Ulepszona konstrukcja AirView HD Plus pozwoliła osiągnąć nie tylko wyższy komfort użytkowania (w porównaniu do ich poprzednika AirView HD), ale również niższy koszt produkcji. Dzięki temu AirView HD Plus możesz kupić w tak niesamowicie niskiej cenie!

 

Soczewki AirView HD Plus Monthly to komfortowe soczewki miesięcznej wymiany stworzone do korygowania wady dalekowzroczności lub krótkowzroczności.
 

Charakterystyka soczewek AirView HD Plus Monthly:


AirView HD Plus Monthly to miękkie soczewki kontaktowe silikonowo-hydrożelowe, które zaskakują wysokim komfortem noszenia nawet w ostatni dzień ich używania. Wykonane zostały z materiału Innofilcon A, który znakomicie komponuje się z silikonem zawartym w soczewce, odpowiadającym za transmisję tlenu do rogówki. Dzięki odpowiedniemu dotlenieniu oko jest wolne od podrażnień, a komfort noszenia soczewek osiąga najwyższy poziom.

Komfort noszenia jaki dają soczewki AirView HD Plus Monthly gwarantuje dodatkowo wysoki stopień uwodnienia soczewki (45%). W połączeniu z materiałem wykorzystanym do stworzenia soczewki powoduje on, że problem suchości oka czy wysychania soczewki nie istnieje, a użytkownik nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Współczynnik Dk/t wynosi 100.

Soczewki AirView HD Plus Monthly zaprojektowano w taki sposób, by były jak najbardziej odporne na powstawanie na jej powierzchni osadów, co znakomicie się udało. Dzięki temu nawet pod koniec okresu stosowania soczewki są czyste i świeże jak w pierwszych dniach noszenia.
 

Dla kogo soczewki AirView HD Plus Monthly?


AirView HD Plus Monthly to miesięczne soczewki sferyczne, a więc stworzone zostały z myślą o krótkowidzach oraz dalekowidzach. Polecane są zwłaszcza osobom, które od soczewek miesięcznych wymagają znakomitej jakości i najwyższego komfortu noszenia przez cały okres stosowania.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki AirView HD Plus Monthly wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji z użyciem płynu do soczewek. Do ich czyszczenia i dezynfekcji polecamy płyny Clean Active dostępne w naszej ofercie.

Soczewki dostępne są również w większych opakowaniach:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent INTEROJO
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 8 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Zazwyczaj kupowałam soczewki air optix ale postanowiłam poeksperymentować i zamówiłam te. Na chwilę obecną mój faworyt :) tańsze, wygodne i co najważniejsze łatwe w nakładaniu :) Polceam bardzo :)
W porównaniu do soczewek które już stosowałem sprawdzają się najlepiej. Polecam każdemu kto szuka dobrej jakości soczewek w przestępnej cenie.
Nie mam zastrzeżeń do tych soczewek. Chociaż nie jestem za eksperymentowaniem, to postanowiłam wypróbować, głównie przez opinie. Są ok, łatwo się nakłada, nie przemieszczają się, nie podrazniają oka. No i cena, jestem na tak.
Używam tych soczewek od 2 lat i są naprawdę ok. I plus za szybką wysyłkę :)
Byłem zadowolony z jakości soczewek, chociaż zamówiłem je pierwszy raz. Po włożeniu nie było żadnego dyskomfortu, zdecydowanie polecam! :) Myślę, że zamówię je ponownie.
Bardzo dobre soczewki, najlepsze jakie dotychczas wypróbowałam.
Jestem w trakcie testowania tych soczewek, na razie żadnych problemów z nimi nie miałam, są naprawdę komfortowe :)
Wziąłem je na próbę, noszę je już 3 tydzień i jest ok, są wygodne nie czuję ich na oczach.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?