Jesteś tutaj:

AirView HD Plus Monthly 3 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Soczewki AirView HD Plus są unowocześnioną wersją soczewek AirView HD. Ulepszona konstrukcja AirView HD Plus pozwoliła osiągnąć nie tylko wyższy komfort użytkowania (w porównaniu do ich poprzednika AirView HD), ale również niższy koszt produkcji. Dzięki temu AirView HD Plus możesz kupić w tak niesamowicie niskiej cenie!

 

Soczewki AirView HD Plus Monthly to komfortowe soczewki miesięcznej wymiany stworzone do korygowania wady dalekowzroczności lub krótkowzroczności.
 

Charakterystyka soczewek AirView HD Plus Monthly:


AirView HD Plus Monthly to miękkie soczewki kontaktowe silikonowo-hydrożelowe, które zaskakują wysokim komfortem noszenia nawet w ostatni dzień ich używania. Wykonane zostały z materiału Innofilcon A, który znakomicie komponuje się z silikonem zawartym w soczewce, odpowiadającym za transmisję tlenu do rogówki. Dzięki odpowiedniemu dotlenieniu oko jest wolne od podrażnień, a komfort noszenia soczewek osiąga najwyższy poziom.

Komfort noszenia jaki dają soczewki AirView HD Plus Monthly gwarantuje dodatkowo wysoki stopień uwodnienia soczewki (45%). W połączeniu z materiałem wykorzystanym do stworzenia soczewki powoduje on, że problem suchości oka czy wysychania soczewki nie istnieje, a użytkownik nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Współczynnik Dk/t wynosi 100.

Soczewki AirView HD Plus Monthly zaprojektowano w taki sposób, by były jak najbardziej odporne na powstawanie na jej powierzchni osadów, co znakomicie się udało. Dzięki temu nawet pod koniec okresu stosowania soczewki są czyste i świeże jak w pierwszych dniach noszenia.
 

Dla kogo soczewki AirView HD Plus Monthly?


AirView HD Plus Monthly to miesięczne soczewki sferyczne, a więc stworzone zostały z myślą o krótkowidzach oraz dalekowidzach. Polecane są zwłaszcza osobom, które od soczewek miesięcznych wymagają znakomitej jakości i najwyższego komfortu noszenia przez cały okres stosowania.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki AirView HD Plus Monthly wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji z użyciem płynu do soczewek. Do ich czyszczenia i dezynfekcji polecamy płyny Clean Active dostępne w naszej ofercie.

 

 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent INTEROJO
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 4.67/5 na podstawie 6 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Soczewki wygodne i trwałe, przetwały trochę ponad miesiąc ;) nie czuć ich na oku, są też niewidoczne. Z tę cenę polecam.
Przez wiele lat sprawdziłam wiele soczewek - Acuvue, Biofinity, Pure Vision, a teraz AirView i jestem zadowolona. Plus za szybką wysyłkę.
Oczy każdego z nas są różne i wymagają różnych soczewek. Jak pierwszy raz ich spróbowałam, nie przypadły mi do gustu (cały czas wydawało się, że coś jest w oku) i zaprzestałam ich używania. Potem postanowiłam spróbować ich jeszcze raz i tym razem nie zawiodły. Naprawdę dobre soczewki, polecam.
Dobre soczewki, nie zachodzą mgłą, spokojnie nadają się do długiej pracy przy komputerze, jednak do Air Optix trochę im brakuje.
Noszę je już od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Łatwo się je zakłada, nie problemu ze zdejmowaniem. Troche pod koniec dnia za suche, ale to raczej kwestia pracy w klimatyzacji...
Noszę je od 2 tygodni, ogólne wrażenie jak najbardziej pozytywne, nie zachodzą mgłą,ostrość ok, dają radę przy długiej pracy przed komputerem. Jedyne czego można się czepić to, że pod koniec dnia są troszeczkę za suche. Ogólnie można polecać.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?