Jesteś tutaj:

Opti-Free® PureMoist® 300 ml

Nasza cena:
39.99 zł
Ze zniżką:
35.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 300 ml

Polecamy

Kolorowe pudełko na soczewki - Zwierzątka
Cena: 9.99 zł

Nawilżenie, które pozwoli ci cieszyć się komfortem widzenia przez cały dzień? Z płynem Opti-Free PureMoist to możliwe!

OPTI-FREE® PureMoist® to soczewki nawilżone przez 16 godzin!

 

Charakterystyka płynu OPTI-FREE® PureMoist®:

 

Produkt stworzony został w oparciu o składniki, które charakteryzują się najlepszym wpływem zarówno na soczewkę kontaktową, jak i na samo oko; mowa o substancjach zwanych pod nazwami Polyquad i Aldox. To właśnie dzięki nim stosowanie płynu OPTI-FREE® PureMoist® zabezpieczy twoje oczy przed szkodliwym działaniem bakterii i mikroorganizmów.

Dezynfekcja soczewki to jedno z podstawowych zadań płynu do soczewek. Oprócz tego jego funkcją jest też oczyszczenie soczewki z materiału białkowego, który zgromadził się na jej powierzchni oraz usunięcie z niej związków lipidowych. Substancje te naturalnie gromadzą się podczas noszenia soczewki, ponieważ stanowią skład ludzkich łez. Płyn Opti-Free PureMoist z sukcesem rozprawi się z tymi materiałami, które negatywnie wpływają na komfort użytkownika. Twoje działanie ograniczy się jedynie do tego, aby umieścić soczewki w pojemniczku wypełnionym tym preparatem i pozwolić mu zadziałać. Opti-Free PureMoist dokładnie oczyści soczewki, co uchroni twoje oczy przed różnorodnymi schorzeniami. Dodatkowo sprawia, że soczewka stanie się nawilżona.

Opti-Free PureMoist dostępny jest w dwóch buteleczkach, zawierających w sobie 300 i 90 ml preparatu. Większa buteleczka doskonale sprawdzi się podczas codziennej higieny soczewek kontaktowych. To ekonomiczne rozwiązanie pozwoli ci zaopatrzyć się w doskonały preparat na długi czas i da ci świadomość, że dbasz o swoje oczy, używając najwyższej jakości produktu.

 

Skład:

  • Polyquad 0,001% - środek konserwujący,
  • Aldox 0,0006% - środek konserwujący.

Wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny OPTI-FREE® PureMoist® zawiera macierz nawilżającą HydraGlyde, która utrzymuje nawilżenie soczewek przez 16 godzin, zapewniając użytkownikowi komfort przez cały dzień

 

Płyn dostępny jest również w innych opakowaniach:

Parametry
Kategoria Płyny pielęgnacyjne
Producent ALCON
Cena za 100 ml 13.33 zł
(Średnia ocena 4/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Testowałem już wiele innych płynów, m.in. Opti-Free Replenish i Solo Care Aqua i mogę śmiało powiedzieć, że zdecydowanie ten płyn należy do moich ulubionych. Dobrze czyści soczewki, a przede wszystkim doskonale je nawilża. Naprawdę jest to 16-sto godzinne nawilżenie, tak jak obiecuje producent.
Jak dla mnie, niczym wielce się nie różni od zwykłego Opti-Free Express :) wcześniejszy Opti-Free mi średnio odpowiadał i ten również mi nie podchodzi, od rana czuje dyskomfort, potem nieco znika. Jednak wszystko zalezy od konkretnych oczu, jak dla mnie Solo Care Aqua jest ok. :)

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?