Jesteś tutaj:

Zestaw do czyszczenia soczewek

Wszystkie osoby podróżujące i posiadające soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku powinny zaopatrzyć się w praktyczny zestaw do czyszczenia soczewek od POLYTECH CHEMICAL. Firma ta to ceniony producent południowo-koreański, który specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości wyrobów do pielęgnacji szkieł kontaktowych. Powstała w 1998 roku i dziś, dzięki wypracowanej renomie, może pochwalić się zadowolonymi odbiorcami na całym świecie.

 

Charakterystyka zestawu do czyszczenia soczewek:

 

Zestaw do czyszczenia soczewek od POLYTECH CHEMICAL to gwarancja wygody podczas wyjazdów. W skład zestawu wchodzą pojemniczki na soczewki oraz pęseta z silikonowymi końcówkami, która ułatwia wyjmowanie szkieł. Elementy te umieszczone są w stylowym pudełeczku. Praktycznym dodatkiem do zestawu jest lusterko, które pomoże nie tylko założyć czy zdjąć szkła, ale także przyda się do używania na co dzień, np. by poprawić makijaż. Zestaw do czyszczenia soczewek dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Zakrętki pojemniczków mają różne barwy, by osoby noszące soczewki o odmiennych mocach nie miały problemów z ich rozróżnieniem i prawidłowym założeniem.

Zestaw do czyszczenia soczewek jest tak skonstruowany, że po załączeniu wibruje. Ruch ten sprawia, że szkła kontaktowe są bardzo dokładnie czyszczone, zwłaszcza z osadów. To bardzo ważne w przypadku soczewek, bowiem ich tak staranna pielęgnacja zabezpieczy oczy użytkownika przed różnego rodzaju chorobami i przykrymi dolegliwościami. By sprzęt działał prawidłowo, potrzebna jest bateria (nie jest dołączona do zestawu).
 

 


 

Pozostałe kolory:

Pomarańczowy Zielony Różowy

Parametry
Kategoria Akcesoria
Producent POLYTECH CHEM.
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Dobrze wyglądający, chociaż niepraktyczny. Robi to co ma robić - soczewki czyści wyśmienicie. :) Polecam.
Bardzo fajny zestaw pomocny w czyszczeniu soczewek kontaktowych. Polecam!!

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?