Jesteś tutaj:

Pojemniczek na soczewki z pęsetą

Pojemniczek na soczewki z pęsetą to rozwiązanie dla osób ceniących wysoki stopień bezpieczeństwa, jak i prostotę użytkowania. Niezwykle praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie jest doskonałym zabezpieczeniem soczewek jednodniowych, a dołączona do zestawu pęseta sprawia, że wyciąganie soczewek jest proste i w pełni higieniczne.


Charakterystyka pojemniczka na soczewki z pęsetą


Kompaktowe rozmiary etui na soczewki z pęsetą gwarantują dyskrecję w każdej sytuacji. Nieduży i ergonomiczny kształt sprawdzi się w życiu codziennym, jak i w podróży. Zamknięte wewnątrz pojemnika soczewki są całkowicie chronione przed wysychaniem, uszkodzeniem czy zabrudzeniem. Perfekcyjnie wykonane zamknięcie uniemożliwia samoczynne otwarcie się pojemnika np. w torebce. W etui znajdują się dwa osobne, okrągłe pojemniczki na soczewki. Sporym ułatwieniem jest odznaczenie ich od siebie różnymi kolorami, dzięki czemu oznaczenie stron staje się oczywiste.

Pojemnik na soczewki z pęsetą wykonany jest z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do jego wyprodukowania użyte zostały materiały najwyższej jakości,zapewniające trwałość produktu.


Pozostałe wersje kolorystyczne pojemniczków:


 

Czerwony Różowy Zielony

Parametry
Kategoria Akcesoria
Producent POLYTECH CHEM.
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?