Jesteś tutaj:

Pojemniczek na soczewki (kropki)

Chyba każdy z nas lubi otaczać się estetycznymi rzeczami, które cieszą nasze oko. Oferowane przez nas pojemniczki łączą w sobie nie tylko przyciągający uwagę atrakcyjny wygląd, ale też wysoką funkcjonalność i niezawodność.

Dołączane z płynami do soczewek pojemniczki, najczęściej charakteryzują się bladymi, nudnymi kolorami. Pudełeczko na soczewki towarzyszy nam każdego dnia. Warto zadbać więc o to, żeby prezentowało się ciekawie!


Charakterystyka pojemniczka na soczewki Kropki


Pojemniczek na soczewki Kropki to rozwiązanie, które pomoże ci w przechowywaniu i oczyszczaniu soczewek kontaktowych. Na lewej zakrętce znajduje się czytelne oznaczenie, co pozwoli ci uniknąć jakiejkolwiek pomyłki związanej z założeniem na oko nieprawidłowej soczewki.

Bogata oferta pojemniczków na soczewki Kropki, którą klienci znajdą w naszym sklepie, obejmuje aż cztery wersje kolorystyczne: żółtą, niebieska, różową i zieloną. Ten szczelnie zamykany i jednocześnie pięknie prezentujący się dodatek powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego stylowego użytkownika soczewek kontaktowych.


Żółty
Niebieski

Różowy

Zielony

Parametry
Kategoria Akcesoria
Producent POLYTECH CHEM.
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Fajne kolory ;) polecam
Fajne kolory ;) polecam

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?