Jesteś tutaj:

PureVision 2 HD for Astigmatism 3 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł


Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism to najnowszej generacji toryczne soczewki dostępne w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch & Lomb.

 

Charakterystyka soczewek PureVision 2 HD for Astigmatism:


PureVision 2 HD for Astigmatism to nowoczesne, miękkie astygmatyczne soczewki silikonowo-hydrożelowe, wykonane z materiału Balafilcon A. Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism charakteryzują się wysoką transmisyjnością tlenu (kilkakrotnie wyższą niż w tradycyjnych hydrożelowych soczewkach astygmatycznych) oraz wysokim stopniem uwodnienia – co przekłada się na bardzo wysoki komfort użytkowania. Unikalna technologia wykorzystana w tworzeniu soczewek PureVision 2 HD for Astigmatism umożliwiła poprawę widzenia asferycznego, natomiast bardzo cienka budowa soczewki podniosła komfort noszenia tak bardzo, że nawet pod koniec dnia soczewka jest niewyczuwalna na oku.

Ogromną zaletą soczewek PureVision 2 HD for Astigmatism jest to, że w każdych warunkach – nawet przy słabym oświetleniu, zapewniają znakomitą ostrość widzenia. Redukują także efekt halo, odblaski oraz rozmazywanie obrazu, które w przypadku osób z astygmatyzmem pojawiają się często przy wykonywaniu gwałtownych ruchów głową.

Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism to soczewki przeznaczone do noszenia w trybie ciągłym, mieszanym lub dziennym (przez okres 30 dni).
 

 

Dla kogo soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism?


PureVision 2 HD for Astigmatism to soczewki stworzone dla osób z astygmatyzmem, które nie chcą każdego dnia zakładać i zdejmować szkieł. Używanie ich w trybie ciągłym jest ogromną wygodą i ułatwieniem w funkcjonowaniu w życiu codziennym.
PureVision 2 HD for Astigmatism to znakomity wybór dla osób, które:

 

  • poszukują najwyższej jakości soczewek torycznych,
  • nie mogą zdecydować czy chcą nosić soczewki w trybie dziennym, ciągłym, czy może mieszanym,
  • oczekują od soczewek wyraźnego widzenia w każdej sytuacji.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism nie wymagają pielęgnacji pod warunkiem, że przez cały czas są stosowane w trybie ciągłym. W przypadku stosowania ich w trybie mieszanym albo dziennym, po ich zdjęciu wymagane jest wyczyszczenie ich płynem do soczewek i odłożenie na kilka godzin do pojemniczka wypełnionego płynem. Do pielęgnacji soczewek PureVision Toric polecamy płyny z serii Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.
 

Soczewki dostępne także w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -9,00 do +6,00
Krzywizna 8,9
Średnica 14,5
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 4 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Jak do tej pory to najlepsze soczewki jakie mialem, wreszcie nie musze sciagac na noc i wkladac rano ,praktycznie nie czuje ich na oczach, nawilzają , bardzo dobre widzenie, o niebo lepsze od torycznych jonhsona , ktore są przereklamowane i drogie , polecam
Te Soczewki są po prostu rewelacyjne :) Nosze je po tydzień następnie ściągam aby je przemyć i zakładam ponownie :) W połączeniu z kroplami nawilżającymi nie czuć ich. GORĄCO POLECAM :)
Doskonałe. Zwykłe PureVision musiałam od czasu do czasu zdejmować bo mnie obcierały pomimo kropli nawilżających.Te noszę cały miesiąc i nic. nawet kropli potrzebuję rzadziej. Polecam również do wrażliwych oczu.
Dobre jakosciowo soczewki. Polecam. Przy moich wrazliwych oczach lekko odczuwalam je poniewaz sa troszke twarde. ale przy uzyciu kropel nawilzajacych bez zarzutu!! Polecam.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?