Jesteś tutaj:

Zestaw startowy FitView 2 weeks 1 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

W związku z zakończeniem produkcji soczewek FitView 2 Weeks posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. 
 
 

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!
Soczewki FitView 2 weeks należą do Programu ochronnego Szkla.com!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Szkla.com znajdziesz klikając tutaj.

 

Soczewki FitView 2 weeks to 2-tygodniowe soczewki kontaktowe przeznaczone do korygowania wady krótkowroczności lub dalekowzroczności.
 

Charakterystyka soczewek FitView 2 weeks:


FitView 2 weeks to soczewki kontaktowe planowej wymiany przeznaczone do stosowania przez okres 2 tygodni w trybie dziennym. Wykonane zostały z materiału Etafilcon A. Materiał ten w połączeniu z wysokim (58%) stopniem uwodnienia soczewki sprawia, że soczewki sa niezwykle miękkie, elastyczne i komfortowe w stosowaniu każdego dnia. Współczynik Dk/t wynosi 25. Soczewki wyposażone zostały w filtry UV skutecznie chroniące przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Wysoki komfort stosowania soczewek FitView 2 weeks gwarantuje również wykorzystanie w nich technologii AquaMax, która jest odpowiedzialna za wiązanie wody w soczewce. Technologia ta sprawia więc, że soczewki są idealnie nawilżone nawet pod koniec okresu ich stosowania.

Dwutygodniowe soczewki FitView 2 weeks to najwyższej jakości soczewki sferyczne, które stanowią doskonałą alternatywę dla dobrych jakościowo, lecz drogich soczewek w tym samym trybie noszenia. Dzięki swoim właściwościom FitView 2 weeks mogą z powodzeniem i bez szkody dla komfortu czy bezpieczeństwa stać się ich zamiennikiem.
 

Dla kogo soczewki FitView 2 weeks?


FitView 2 weeks to soczewki kontaktowe przeznaczone dla osób z krótkowzrocznością oraz dalekowzrocznością. Polecane są szczególnie osobom, które preferują soczewki 2-tygodniowe i od soczewek oczekują wysokiego komfortu noszenia oraz zapewniania nawilżenia oka przez cały okres ich stosowania.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki FitView 2 weeks przeznaczone są do noszenia w dzień, pod koniec dnia należy więc je zdjąć i oczyścić oraz zdezynfekować za pomocą płynu do soczewek. Do pielęgnacji soczewek FitView 2 weeks polecamy płyny z linii Clean Active dostępne w naszej ofercie.

 


Zachowując staranną pielęgnację, soczewki FitView 2 weeks mogą być używane w trybie miesięcznym.


 

Soczewki dostępne są także w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki 2 tygodniowe
Producent PEGAVISION
Moc -12,00 do +4,00
Krzywizna 8,5
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 4 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Witam, zakupu soczewek FitView dokonałem w waszym sklepie po raz pierwszy i się nie rozczarowałem. Pierwsze soczewki przepisał mi lekarz, a drugie kupiłem już u was jako zamiennik. Łatwo się je zakłada i zdejmuje, nic sie z okiem nie dzieje, a w użytkowaniu ich nie czuć. Kupię znowu na pewno!
Bardzo się cieszę, że trafiłam do tego sklepu! Zamówiłam soczewki i nie żałuję. Są świetne, wygodne i tanie. Obsługa również na wysokim poziomie :)
Wzięłam na próbę 2 szt. i jestem mega zadowolona, nie czuję w ogóle różnicy między nimi a Acuvue które nosiłam wcześniej, są równie komfortowe, a zdecydowanie tańsze. Polecam! :))
Noszę soczewki od prawie 5 lat. Do tej pory były to 02 Optix i Air Optix. Postanowiłam więc poeksperymentować i zamówić coś innego m.in. FitView. Do tej pory nie narzekałam na szczególne dolegliwości ze strony oczu i nadal uważam moje dotychczasowe soczewki za b. dobre, ale... FitView to zupełnie inny komfort noszenia soczewek, ostrość widzenia, nawilżenia oczu. Niesamowite soczewki za taką cenę. Same " "! Raczej nie wrócę do AirOptix'ów.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?