Jesteś tutaj:

Biofinity Multifocal 3 szt. typ N

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Soczewki Biofinity Multifocal typ N to wieloogniskowe soczewki od Cooper Vision, przeznaczone dla osób borykających się z problemem prezbiopii.

 

Charakterystyka soczewek Biofinity Multifocal typ N:


Biofinity Multifocal typ N są soczewkami silikonowo-hydrożelowymi nowej generacji wykonanymi z materiału Comfilcon A. W pełni spełniają one wszystkie zadania, jakie oczekują się od soczewek wieloogniskowych. Soczewki Biofinity Multifocal, podobnie jak cała rodzina soczewek Biofinity, zawierają Aquaform Comfort Science™, utrzymującą na stałym poziomie nawilżenie wewnątrz soczewki i minimalizującą jej odwodnienie. Najważniejsze, że te naturalnie hydrofilowe soczewki zachowują stały stopień nawilżenia bez konieczności stosowania dodatkowych środków zwilżających.

 


Prezbiopia (starczowzroczność) jest naturalną dysfunkcją narządu wzroku, objawiającą się tym, że po 45 roku życia pojawiają problemy z widzeniem zarówno na bliskie jak i dalekie odległości. Głównym zadaniem progresywnych soczewek Biofinity Multifocal jest więc zapewnienie perfekcyjnego widzenia dla każdej odległości. Opracowana przez Cooper Vision technologia Balanced Progressive™ bazuje na dwóch odmiennych konstrukcjach optycznych (D oraz N) w zależności od rodzaju dominującego oka, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu w odległościach bliskiej, dalekiej i pośredniej.

Soczewki posiadają zabarwienie SoftBlue, ułatwiające manipulowanie soczewką.

 

Dla kogo soczewki Biofinity Multifocal typ N?


Soczewki progresywne Biofinity Multifocal są dla osób zmagających się z problemem prezbiopii. Szczególnie polecane są dla tych osób, które:
  • noszą szkła kontaktowe jako głównej metody korekcji i po 50 roku życia nie chcą z niej rezygnować,
  • są aktywne, a stosowanie okularów korekcyjnych ich ogranicza,
  • zmagają się z suchością oka będącej wynikiem postępującej prezbiopii.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Biofinity Multifocal typ N są stworzone do miesięcznego użycia w trybie dzień-noc i w tym czasie nie wymagają pielęgnacji. Podczas użycia tylko w trybie dziennym, pod koniec dnia należy oczyścić je stosując odpowiedni płyn pielęgnacyjny, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem przez conajmniej kilka godzin przed ich ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Biofinity Multifocal zaleca się użycie płynów z rodziny Clean Active lub każdy innego płynu do soczewek dostępnego w naszym sklepie.
 

Soczewki Biofinity Multifocal dla oka dominującego:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki progresywne
Producent COOPER VISION
Moc -8,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?