Jesteś tutaj:

Biofinity Multifocal 3 szt. typ N

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Soczewki Biofinity Multifocal typ N to wieloogniskowe soczewki od Cooper Vision, skierowane do osób zmagających się z wadą prezbiopii.


Charakterystyka soczewek Biofinity Multifocal typ N:


Biofinity Multifocal typ N to soczewki silikonowo-hydrożelowe nowej generacji stworzone z materiału Comfilcon A. Bez wątpienia wychodzą one na przeciw wymaganiom użytkownikom soczewek wieloogniskowych. Jak wszystkie soczewki z rodziny Biofinity, tak i Biofinity Multifocal zawierają Aquaform Comfort Science™, który powoduje, że te naturalnie hydrofilowe soczewki zatrzymują i utrzymują na stałym poziomie wodę wewnątrz soczewki, przez co minimalizują jej odwodnienie. Co ważne, soczewki zachowują odpowiednie nawilżenie bez zastosowania dodatkowych środków zwilżających.


Prezbiopia (starczowzroczność) sprawia, że po ok. 45 - 50 roku życia zaczynamy mieć problemy z widzeniem zarówno na dalekie, jak i bliskie odległości. Głównym zadaniem wieloogniskowych soczewek Biofinity Multifocal jest zatem zapewnienie idealnego widzenia na każdą odległość. Technologia Balanced Progressive™ opracowana przez Cooper Vision wykorzystuje dwie różne konstrukcje optyczne (D oraz N) w celu zapewnienia wyjątkowego widzenia na odległości bliskie, dalekie i pośrednie.

Soczewki mają zabarwienie SoftBlue, które ułatwia manipulowanie soczewką.


Dla kogo soczewki Biofinity Multifocal typ N?


Soczewki te polecane są wszystkim osobom, które zmagają się z problemem prezbiopii. Szczególnie jednak rekomendowane są tym osobom, które:
  • noszą szkła kontaktowe i nawet po przekroczeniu 50 roku życia nie chcą z nich rezygnować,
  • są aktywne, a noszenie okularów korekcyjnych je ogranicza,
  • cierpią się na suchość oka wynikającą z postępującej prezbiopii.

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Biofinity Multifocal typ N przeznaczone są do miesięcznego stosowania w trybie dzień-noc, wówczas nie wymagają pielęgnacji. Jeżeli jednak nosisz je tylko w dzień, pod koniec dnia musisz wyczyścić je używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Biofinity Multifocal polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.


Soczewki Biofinity Multifocal dla oka dominującego:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki progresywne
Producent COOPER VISION
Moc -8,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?