Jesteś tutaj:

Crazy Lens RX 2 szt - z mocami

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Informujemy, że w chwili obecnej nie posiadamy soczewek Crazy Lens BlackOut w mocach -2,00 i -3,00Soczewki Crazy Lens RX to kwartalne soczewki kolorowe, które zmienią każde spojrzenie. Rewelacyjne soczewki na imprezę. Szeroki wybór kororów pozwala na dobranie soczewki do każdego przebrania.

 

Soczewki w mocy 0,00 są dostępne tutaj.

 

Cat Eye - soczewki kolorowe Crazy Lens RX Blackout - soczewki kolorowe Crazy Lens RX Red Devil - soczewki kolorowe Crazy Lens RX
Viper - soczewki kolorowe Crazy Lens RX White Zombie - soczewki kolorowe Crazy Lens RX  

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki kwartalne
Producent MAXVUE VISION
Moc -5,00 do -1,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 4.17/5 na podstawie 6 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Soczewki BLACKOUT robią naprawdę duże wrażenie, jednak nikt nie chciał patrzeć mi w oczy gdy je nosiłem :D Co do komfortu to jest zadowalający, czuć, że soczewki są twarde. W przypadku mojego oka widziałem po bokach czerń, która jest na nich, ale po chwili noszenia idzie się przyzwyczaić.
Wszystko zależy od oczu i ich skłonności do akceptacji soczewek, ja w swoich BlackOutach potrafie parę dni chodzić, spać i ich nie zdejmować :) Bez jakichkolwiek oznak na oczach, ale faktycznie oczy mam mało wrażliwe.
Zakupiłem soczewki White Zombie i robią naprawdę ogromne wrażenie osobiście wolałbym White Out ale lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu mam nadzieję że już nie długo się to zmieni oczywiście zachęcam do zakupu
Soczewki Black Out noszę od niemal 2 lat. NIGDY nie miałem z nimi najmniejszego problemu. Z zawodu jestem kierowcą, dodatkowo dużo siedzę przy komputerze. Jedyny problem z tymi soczewkami jest taki, że przy zbyt dużym świetle przez soczewki może LEKKO prześwitywać nasz naturalny kolor. Ale trzeba się przyjrzeć żeby to zauważyć. Polecam.
Zdecydowanie nie polecam. Zamówiłam Black Out - efekt owszem fajny, ale soczewki są wyjątkowo grube i "sztywne". Po tygodniu noszenia musiałam zrezygnować na 3dni z soczewek w ogóle, z powodu znaczącego przekrwienia i bólu oczu. Musiałam robić okłady na oczy, a mimo to zaczerwieniania na gałce wciąż się utrzymuje ;| Do noszenia na co dzień się nie nadają.
Zakupiłam BalckOut. Efekt bardzo fajny, noszą się dobrze a pole widzenia przez caly dzień jest czyste. Polecam:)

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?