Jesteś tutaj:

Crazy Lens RX 2 szt - z mocami

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Informujemy, że w chwili obecnej nie posiadamy soczewek Crazy Lens BlackOut w mocach -2,00 i -3,00Soczewki Crazy Lens RX to łatwy sposób na transformację swojego wyglądu. Niektóre eventy, np. bale przebierańców czy imprezy halloweenowe dają cudowną okazję do eksperymentowania z własnymi przyzwyczajeniami dotyczącymi tego, w jaki sposób się prezentujemy. Różnorodne przebrania, zmiana fryzur i wyraziste makijaże pomogą ci przeistoczyć się w inną postać. Istnieje jednak prostszy, mniej kosztowny, mniej czasochłonny i przede wszystkim w pełni odwracalny sposób, który skutecznie odmieni twoją aparycję i wprowadzi znajomych w zdumienie. Wystarczy, że... zmienisz kolor oczu.


Charakterystyka soczewek Crazy Lens RX:


Oferowane przez nas soczewki Crazy Lens RX występują w wielu wersjach kolorystycznych. Wybierać możesz więc z bardzo ekscentrycznych modeli, jak też z kolorów, które zamiast wzbudzić zdumienie, jedynie podkreślą twoją kreację. Soczewki w takich bardziej stonowanych kolorach, możesz traktować jak rodzaj biżuterii - zakładać je na specjalne wyjścia i cieszyć się pięknym, wyjątkowym wyglądem. Co ważne, soczewki idealnie nadadzą się dla osób, borykających się z wadą wzroku - podczas ich zamawiania wystarczy jedynie sprecyzować moc soczewki.

Soczewki Crazy Lens RX stworzone zostały w oparciu o innowacyjną technologię, która pozwala całkowicie zmienić kolor oczu. Nie ważne, czy twoje tęczówki na co dzień są jasne, czy posiadasz bardzo ciemne, niemal czarne oczy - intensywny pigment i wielowarstwowość nałożonych na soczewkę kolorów zapewniają idealne krycie i spektakularny efekt. Dodatkowo produkt jest łatwy w użyciu i nie wymaga unikalnej higieny - wystarczy, że będziesz o nie dbać w sposób, w jaki dbasz o normalne soczewki, stosowane na co dzień.

 

Soczewki w mocy 0,00 są dostępne tutaj.

 

Cat Eye - soczewki kolorowe Crazy Lens RX Blackout - soczewki kolorowe Crazy Lens RX Red Devil - soczewki kolorowe Crazy Lens RX
Viper - soczewki kolorowe Crazy Lens RX White Zombie - soczewki kolorowe Crazy Lens RX  

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki kwartalne
Producent MAXVUE VISION
Moc -5,00 do -1,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 4.17/5 na podstawie 6 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Soczewki BLACKOUT robią naprawdę duże wrażenie, jednak nikt nie chciał patrzeć mi w oczy gdy je nosiłem :D Co do komfortu to jest zadowalający, czuć, że soczewki są twarde. W przypadku mojego oka widziałem po bokach czerń, która jest na nich, ale po chwili noszenia idzie się przyzwyczaić.
Wszystko zależy od oczu i ich skłonności do akceptacji soczewek, ja w swoich BlackOutach potrafie parę dni chodzić, spać i ich nie zdejmować :) Bez jakichkolwiek oznak na oczach, ale faktycznie oczy mam mało wrażliwe.
Zakupiłem soczewki White Zombie i robią naprawdę ogromne wrażenie osobiście wolałbym White Out ale lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu mam nadzieję że już nie długo się to zmieni oczywiście zachęcam do zakupu
Soczewki Black Out noszę od niemal 2 lat. NIGDY nie miałem z nimi najmniejszego problemu. Z zawodu jestem kierowcą, dodatkowo dużo siedzę przy komputerze. Jedyny problem z tymi soczewkami jest taki, że przy zbyt dużym świetle przez soczewki może LEKKO prześwitywać nasz naturalny kolor. Ale trzeba się przyjrzeć żeby to zauważyć. Polecam.
Zdecydowanie nie polecam. Zamówiłam Black Out - efekt owszem fajny, ale soczewki są wyjątkowo grube i "sztywne". Po tygodniu noszenia musiałam zrezygnować na 3dni z soczewek w ogóle, z powodu znaczącego przekrwienia i bólu oczu. Musiałam robić okłady na oczy, a mimo to zaczerwieniania na gałce wciąż się utrzymuje ;| Do noszenia na co dzień się nie nadają.
Zakupiłam BalckOut. Efekt bardzo fajny, noszą się dobrze a pole widzenia przez caly dzień jest czyste. Polecam:)

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?