Jesteś tutaj:

Eyeye Bioxy Daily 90 szt.

Nasza cena:
149.99 zł
Ze zniżką:
134.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
90 szt.

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Czas realizacji 24h dotyczy tylko mocy ujemnych!Eyeye Bioxy Daily to jednodniowe sferyczne soczewki, znajdujące się w ofercie firmy Eyeye.
 

Charakterystyka soczewek Eyeye Bioxy Daily:


Jednodniowe soczewki Eyeye Bioxy Daily przeznaczone są do korekcji dalekowzroczności (do +4D) oraz krótkowzroczności (do -8D). Wykonane zostały z hipoalergicznego materiału Bioxy GMA-Hioxifilcon, w pełni tolerowanego przez pacjentów z podatnymi na podrażnienia oczami, a także przez alergików. Asferyczna struktura soczewek w pełni eliminuje zniekształcenia obrazu, wyostrzając go w całym obszarze pola widzenia. Soczewki Eyeye Bioxy Daily stworzono z materiału posiadającego uwodnienie o rartości 58%, co zapewnia idealne nawilżenie soczewek i komfortowe noszenie przez cały dzień. Odpowiednie dotlenienie soczewek jest możliwe przez osiągnięcie przepuszczalnościu tlenu w soczewce na poziomie Dk/t=33. Rogówka jest właściwie dotleniona, bez ryzyka zaczerwień i podrażnień.
Soczewki Eyeye Bioxy Daily posiadają zaokrąglone krawędzie, co zmniejsza ryzyko mikrourazów wynikających z uszkodzenia nabłonka rogówki. Soczewki wyposażono także w filtry UV oraz ułatwiające ich zakładanie, jasnoniebieskie zabarwienie.
 

Dla kogo soczewki Eyeye Bioxy Daily?


Eyeye Bioxy Daily są jednodniowymi soczewkami sferycznymi zaprojektowanymi z myślą o osobach, nie myślących o poświęcaniu codziennie czasu na pielęgnację soczewek. Eyeye Bioxy Daily to soczewki codziennej wymiany, zatem po zdjęciu należy je wyrzucić do kosza, a kolejnego dnia użyć świeżą parę soczewek. Soczewki z rodziny Eyeye sugerowane są zwłaszcza dla osób, zmagających się z suchością oczu.

 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent BARNAUX
Moc -8,00 do +4,00
Krzywizna 8,7
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 5 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
polecam alergikom, nic się nie dzieje, świetnie leżą, nie latają po oku, nie uwrażliwiają oka, tak szczerze mówiąc, to nawet nie widać ich na oku, nieraz kładę się spać i przypominam sobie, że przecież muszę wyjąć soczewkę, jednym słowem, zapominam, że noszę soczewki :)
Jednym słowem REWELACJA...Polecam!!
Moim zdaniem bardzo dobre soczewki. Są fajnie zapakowane (zajmują mniej miejsca), do tego nie ma żadnych problemów z zakładaniem i noszeniem. Zero uczucia piasku, zero zaczerwienoinych oczu. Polecam.
Soczewki sa rewelacyjne , wogole nie czuc ich na oczach , nie wysuszaja i nie podrazniaja. Bardzo dlugo zajelo mi znalezienie tak dobrych i komfotowych soczewek.
Bardzo dobre soczewki kontaktowe. Są wygodnie i nie powodują podrażnień. Kupilismy je dziecku za namową okulisty - oczy świetnie zaakceptowały soczewki i do tej pory nie mielismy z nimi klopotów ani powodów do obaw.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?