Jesteś tutaj:

Eyeye Bioxy Daily 90 szt.

Nasza cena:
149.99 zł
Ze zniżką:
134.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
90 szt.

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

 
INFORMACJA O DOSTĘPNOŚCI:

Jeżeli zależy Państwu na szybkości dostawy, przed złożeniem zamówienia proszę upewnić się telefonicznie lub przez e-mail czy posiadamy soczewki na magazynie.

UWAGA!
W niektórych przypadkach czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 15 dni roboczych.


 

Soczewki Eyeye Bioxy Daily to sferyczne soczewki codziennej wymiany, oferowane przez firmę Eyeye.

 

Charakterystyka soczewek Eyeye Bioxy Daily:


Eyeye Bioxy Daily to jednodniowe soczewki kontaktowe przeznaczone do korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Wykonano je z materiału Bioxy GMA-Hioxifilcon – materiału hipoalergicznego, który jest doskonale tolerowany przez pacjentów z wrażliwymi oczami, a także przez alergików. Materiał uformowano w asferyczny sposób, co niemalże eliminuje zniekształcenie obrazu, wyostrzając go w całym polu widzenia. Materiał, z którego stworzono soczewki Eyeye Bioxy Daily posiada uwodnienie na poziomie 58%, dzięki czemu soczewki są idealnie nawilżone i komfortowe w użytkowaniu przez cały dzień. Przepuszczalność tlenu w soczewce wynosi Dk/t=33 i powoduje, że rogówka jest odpowiednio dotleniona, dzięki czemu oczy są wolne od zaczerwienia i podrażnień.
Soczewki Eyeye Bioxy Daily mają zaokrąglonoe krawędzie, przez co zmniejszają liczbę mikrourazów związanych z uszkodzeniem nabłonka rogówki. Soczewki posiadają filtry UV,  także jasnoniebieskie zabarwienie, które ułatwia ich zakładanie.

 

Dla kogo soczewki Eyeye Bioxy Daily?


Eyeye Bioxy Daily to soczewki sferyczne stworzone z myślą o osobach, które nie chcą każdego dnia poświęcać czasu na pielęgnację soczewek. Eyeye Bioxy Daily są soczewkami codziennej wymiany, a więc po ich zdjęciu należy je wyrzucić, a następnego dnia założyć świeżą parę soczewek. Soczewki polecane są zwłaszcza osobom, które zmagają się z suchością oczu.

 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent BARNAUX
Moc -8,00 do +4,00
Krzywizna 8,7
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 5 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
polecam alergikom, nic się nie dzieje, świetnie leżą, nie latają po oku, nie uwrażliwiają oka, tak szczerze mówiąc, to nawet nie widać ich na oku, nieraz kładę się spać i przypominam sobie, że przecież muszę wyjąć soczewkę, jednym słowem, zapominam, że noszę soczewki :)
Jednym słowem REWELACJA...Polecam!!
Moim zdaniem bardzo dobre soczewki. Są fajnie zapakowane (zajmują mniej miejsca), do tego nie ma żadnych problemów z zakładaniem i noszeniem. Zero uczucia piasku, zero zaczerwienoinych oczu. Polecam.
Soczewki sa rewelacyjne , wogole nie czuc ich na oczach , nie wysuszaja i nie podrazniaja. Bardzo dlugo zajelo mi znalezienie tak dobrych i komfotowych soczewek.
Bardzo dobre soczewki kontaktowe. Są wygodnie i nie powodują podrażnień. Kupilismy je dziecku za namową okulisty - oczy świetnie zaakceptowały soczewki i do tej pory nie mielismy z nimi klopotów ani powodów do obaw.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?