Jesteś tutaj:

Zeiss Contact DAY1 Easy Wear 90 szt.

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Soczewki Zeiss Contact DAY1 Easy Wear to jednodniowe soczewki sferyczne produkowane przez jednego z najpopularniejszych producentów w branży optycznej - firmę Zeiss.

 

Charakterystyka soczewek Zeiss Contact DAY1 Easy Wear:


Zeiss Contact DAY1 Easy Wear to jednodniowe soczewki sferyczne stworzone z jonowego materiału Methafilcon A. Materiał ten w połączeniu z wysokim stopniem uwodnienia (55%) sprawia, że soczewki są sfokusowane na maksymalny komfort noszenia przy zachowaniu doskonałej ostrości widzenia, a wszystko to bez konieczności stosowania płynów pielęgnacyjnych. Soczewki Zeiss Contact DAY1 Easy Wear dzięki asferycznej budowie frontu soczewki charakteryzują się lepszą centracją, co przekłada się bezpośrednio na komfort użytkowania oraz jakość widzenia. Soczewki są bardzo odporne na powstawanie osadów białkowych, problem ten nie występuje nawet pod koniec dnia. Wyposażono je w filtr UV.

Zeiss Contact DAY1 Easy Wear poprzez swoją strukturę oraz jasnoniebieskie zabarwienie są niezwykle łatwe w zakładaniu oraz zdejmowaniu, z powodzeniem mogą więc sięgać po nie również mało doświadczeni użytkownicy szkieł kontaktowych. Soczewki posiadają filtr UV.

 

Dla kogo soczewki Zeiss Contact DAY1 Easy Wear?


Zeiss Contact DAY1 Easy Wear to soczewki jednodniowe, a więc jest to najwygodniejszy sposób noszenia soczewek dla osób, które decydują się na soczewki tylko sporadycznie - podczas uprawiania sportu czy na wyjątkowe okazje. Są one rekomendowane także tym, którzy:

 

  • są alergikami,
  • chcą stosować soczewki naprzemiennie z okularami korekcyjnymi.

 

Soczewki są dostępne także w mniejszym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent ZEISS
Moc -9,00 do +6,50
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 4 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
NAJLEPSZE ! Przez 20 lat noszenia soczewek kontaktowych (rocznych, miesięcznych, jednodniowych) miałam okazję wyprobowac prawie wszystkie dostępne na rynku marki. Również w szkla.com do kazdego zamówienia ZEISS dorzucam za kazdym razem nowe soczewki do przetestowania. LECZ ZA KAZDYM RAZEM WRACAM DO ZEISS - są bezkonkurencyjne. Zdarzało mi sie w nich spać - w domu, w pociągu, w samolocie - żadnego dyskomfortu. Nigdy mi sie nie zdarzyło wyjać już podartych soczewek z opakowania, co się zdarza w przypadku ... nie wymienie tu nazwy. Polecam wszystkim - sprawdzone i niezawodne !
Moim zdaniem świetne soczewki!
dla mnie średnie, ani rewelacja- ani katastrofa. Miałem uczucie piasku pod powieką, ustępowało po kilku godzinach, ale pojawiało się zamglenie- nie na tyle duże, by soczewki zdyskwalifikować, ale drażniące.
Ania: uzywam soczewek ZEISS od okolo 10 lat. Sa to najlepsze soczewki. Wczesniej nosilam kilku miesieczne, ostatnio sprobowalam jednodniowych i takze sa rewelacyjne. Czasami zdarzalo mi sie w nich zasnac, a rano nie czulam dyskomfortu.Jednym slowem BEZKONKURENCYJNE pod kazdym wzgledem.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?