Jesteś tutaj:

Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 10 szt.

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł


Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ to jednodniowe soczewki kolorowe firmy Alcon Vision Care. Soczewki mają na obwodzie naniesiony ciemny pierścień optycznie powiększający oczy. Kolor Jet Black polecany jest to podkreślania urody ciemnych tęczówek.

 

Charakterystyka soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™


Produkcja soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™ opiera się na doświadczeniach czerpanych z tworzenia soczewek Focus® Dailies® All Day Comfort. Produkowane są w oparciu tę samą technologię - LightStream™, która zapewnia powtarzalność parametrów, pozwala na stworzenie soczewki o cienkich i delikatnych brzegach, co ma bezpośredni wpływ na wysoki komfort użytkowania.

Odpowiednie nawilżenie na wysokim poziomie gwarantuje soczewkom Dailies® FreshLook® Illumiante™ wykorzystanie systemu AquaComfort™. Działa on w taki sposób, że wraz z mruganiem z soczewek zostaje uwalniany płyn ułatwiający powiece ślizganie się po powierzchni soczewki.

 

 

Dla kogo soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™?


Dailies® FreshLook® Illuminate™ to soczewki idealne dla osób, które chcą nieco powiększyć optycznie swoje oczy. Polecane są szczególnie osobom, które chcą rozpocząć przygodę z soczewkami lub planują nosić soczewki okazjonalnie.

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ są dostępne w wersji 0,00 D - czyli bez mocy korekcyjnych oraz w mocach ujemnych.
 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki kolorowe
Producent ALCON
Moc -8,00 do -0,25
Krzywizna 8,6
Średnica 13,8
(Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 15 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Odkąd nosze soczewki zawsze nosiłam Dailies Aqua Comfort Plus.. inne mnie uwierały, widziałam za mgła.. postanowiłam zamówić sobie tym razem te.. na początku dziwne uczucie.. ale efekt super.. powiększyły moje brązowe oczy, dodały głębi.. ale oczy szybciej się męczą niż przy tych dailies aqua.. i ciężej się siedzi przy komputerze, więc raczej będę je nosić okazjonalnie.
Mam jasne oczy a dzięki tym soczewkom oczy wydają się większe i wyraźniejsze. CAłę oko dookołą tęczówki wydaje się być bielsze niż w rzeczywistości. Bardzo dobrze i komfortowo się noszą, polecam.
Mam jasne oczy a dzięki tym soczewkom oczy wydają się większe i wyraźniejsze. CAłę oko dookołą tęczówki wydaje się być bielsze niż w rzeczywistości. Bardzo dobrze i komfortowo się noszą, polecam.
Jak dla mnie rewelacyjny efekt. Mam ciemne oczy, soczewki je optycznie powiekszyły, nie powodując efektu "sztucznego oka". Nie wiem jak spisuja sie przy jasnych oczach, ale osobom z piwnymi/brazowymi oczami zdecydowanie polecam. Komfort noszenia na 5 .
Dla mnie super!!! Oczy staja sie bardziej wyraziste i przyciągają spojrzenia. Komfort noszenia bez zastrzeżeń. Polecam.
Mam niebieskie oczy - i te soczewki dodały im niesamowitą głębię. Efektu powiększenia nie zauważyłam, ale ciemna obwódka wyglądała po prostu intrygująco. Usłyszałam wiele komplementów. Nosiłam jedną parę przez 5 dni - bez problemu (raz nawet w nich spałam) - zero suchości i dyskomfortu. Bardzo, bardzo dobre.
Te soczewki nie zmieniają koloru oczu, jedynie dają efekt "obwódki". Na początku przy szarych oczach nie podobało mi się to, ale jest ciekawie jednak.
Soczewki rewelacyjne! :) na moich piwnych oczach wygladają super. Powiekszaja oko , nadają głębi. Uwielbiam je
Zdecydowanie godne polecenia szczeg.dl osób z piwnymi/brązowymi oczami. Wygladają naturalnie jednak bardzo ładnie powiekszają oczy .
Rewelacyjne! Świetnie się noszą, tak jakby ich nie było. Mam bardzo niewyraźne oczy i teraz nie wyobrażam sobie, żebym mogła bez tych soczewek chodzić!

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?