Jesteś tutaj:

Horien Aqua Comfort 500 ml

Nasza cena:
34.99 zł
Ze zniżką:
31.49 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 500 ml

Polecamy

Kolorowe pudełko na soczewki - Zwierzątka
Cena: 9.99 zł

Horien Aqua Comfort Solution to płyn, który skutecznie zadba o idealną kondycję twoich soczewek kontaktowych. Dzięki innowacyjnemu połączeniu składników, wytwarza na powierzchni soczewki barierę, chroniącą przed zanieczyszczeniami.


Dlaczego należy używać płynu do soczewek kontaktowych?


Soczewki kontaktowe to coś, o co dbać powinniśmy również po ich zdjęciu. To dlatego pojemniczek, w którym je przechowujemy, należy wypełniać wysokiej jakości preparatem. Horien Aqua Comfort Solution zadba o soczewkę wtedy, gdy ty o niej nie pamiętasz. Zagwarantuje dezynfekcję i usunie osady białkowe, które stworzyły się na powierzchni soczewek podczas ich noszenia.

Każdy użytkownik soczewek kontaktowych wie, jak ważne jest odpowiednie nawilżenie oka. Walka o komfort to nie tylko zaopatrzenie się w nowoczesne soczewki, ale też wybór płynu, który zadba o ich codzienną pielęgnację. Używając rozwiązania produkcji Horien zyskasz pewność, że każdego dnia twoje soczewki są odpowiednio nawilżone i doskonale oczyszczone. Zadbają o to składniki, na których bazuje płyn: disodium hydrogen phosphate, sodium hyaluronate, propylene glycol.


Charakterystyka płynu Horien Aqua Comfort


Nowoczesna formuła płynu Horien Aqua Comfort nie wymaga, aby w celu dokładnego oczyszczenia soczewki, dodatkowo trzeba ją pocierać. Twoja rola polega więc jedynie na umieszczeniu soczewki w pojemniczku wypełnionym płynem i pozwoleniu na to, żeby substancje zawarte w Horien Aqua Comfort Solution zaczęły działać.

Każdy zasługuje na to, aby dobrze widzieć i nie borykać się z dyskomfortem wynikającym z nadmiernej wrażliwości i wysuszenia oka. Odczuwanie komfortu podczas noszenia soczewek kontaktowych jest niezbędne dla dobrego samopoczucia ich użytkowników. Dzięki nowoczesnemu płynowi produkcji Horien, nawet osoby posiadające szczególnie wrażliwe oczy, mogą cieszyć się wygodą, dobrze nawilżoną soczewką i ostrym obrazem.

Horien to firma, będąca częścią koncernu Ginko Optical Group. Od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie użytkowników soczewek na całym świecie. Każde rozwiązanie proponowane przez Horien spełnia wymagania Unii Europejskiej, stawiane wyrobom medycznym.


Skład: PHMB 0,0001%, EDTA 0,05%, Poloxamer, Boric Acid, Sodium Chloride, HPMC, Disodium hydrogen phosphate, Sodium hyaluronate, Propylene glycol.

Skład płynu Horien Aqua Comfort 500 ml to: PHMB (0,0001%), Poloxamer, Edetate diodium (0,05%), HPMC, kwas borowy, Borax, chlorek sodu.

Parametry
Kategoria Płyny pielęgnacyjne
Producent HORIEN
Cena za 100 ml 7.00 zł
(Średnia ocena 3/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
mnie osobiście po tym płynie strasznie piekły ,szczypały oczy . dla jednych jest dobry dla innych nie .

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?