Jesteś tutaj:

Avaira 3 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Informujemy, że soczewki Avaira zostały wycofane z produkcji.

Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.Soczewki Avaira to sferyczne soczewki dwutygodniowe znajdujące się w ofercie jednego z największych producentów soczewek na świecie, firmy Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Avaira:


Avaira to miękkie soczewki silikonowo-hydrożelowe przeznaczone do korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Materiały, których użyto do stworzenia soczewek Avaira znakomicie współgrają z wysokim stopniem uwodnienia soczewki. Dzięki zastosowaniu technologii materiałowej AQUAFORM soczewki są naturalnie i trwale nawilżone, dzięki czemu komfort ich stosowania jak równie wysoki zarówno w pierwszy dzień noszenia, jak i pod koniec okresu ich stosowania. Znakomite nawilżenie gwarantuje, że soczewka jest czysta i świeża, a więc i odporna na powstawanie osadów. Soczewki Avaira charakteryzuje również niezwykle wysoki stopień przepuszczalności tlenu (Dk/t=125). Dzięki temu rogówka oka jest doskonale dotleniona, a więc ich użytkownik może zapomnieć o zaczerwienionych oczach i jakimkolwiek dyskomforcie.

W soczewkach Avaira zastosowano zaawansowaną konstrukcję - zoptymalizowana powierzchnia tylna i zaokrąglone krawędzie gwarantują komfort noszenia oraz łatwość dopasowania soczewki do indywidualnego pacjenta. Soczewki wyposażono w filtr UV, który skutecznie chroni oczy przed promieniowaniem słonecznym.

Soczewki Avaira występują także pod nazwą handlową Ultraflex.

 

Dla kogo soczewki Avaira?


Avaira to soczewki przeznaczone dla osób z krótkowzrocznością oraz dalekowzrocznością. Ponadto, polecane są osobom, które odczuwały dyskomfort stosując inne soczewki oraz osobom, które zmagają się z problemem suchości oka.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Avaira jako soczewki dziennego stosowania wymagają codziennej pielęgnacji. Do dezynfekcji i czyszczenia soczewek Avaira polecamy płyny z rodziny Clean Active lub jakikolwiek inny płyn dostępny w ofercie Szkla.com.


Soczewki kontaktowe Avaira występują często pod nazwą handlową Eyeoxy Solaris, Ultraflex.

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki 2 tygodniowe
Producent COOPER VISION
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,5 (-); 8,4 (+)
Średnica 14,2
(Średnia ocena 3.67/5 na podstawie 3 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Bardzo dobre soczewki, nie podrażniają i nie wysuszają oczu, dobra jakość widzenia.
Dla mnie o wiele lepsze od Acuvue Oasys, super ostrość i nie czuć ich w oczach.
Spodziewalam sie rewelacji, ale nie sa lepsze od Acuvue Oasis

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?