Jesteś tutaj:

Avizor Cleaning Drops 15 ml

Nasza cena:
19.99 zł
Ze zniżką:
17.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 15 ml

Soczewki kontaktowe pozwalają nam na komfortową korekcję wzroku bez konieczności noszenia okularów i rezygnowania z ulubionej aktywności fizycznej, takiej jak np. pływanie. Bywają jednak sytuacje, że potrzebujemy dodatkowego sprzymierzeńca w walce o komfort naszych oczu. W zachowaniu nawilżenia oka i wygody podczas wielogodzinnego noszenia soczewek kontaktowych pomogą nam krople do oczu Avizor Cleaning Drops.

Różnorodne krople do oczu zachęcają klientów do zakupu, jednak tym, czym powinniśmy się kierować podczas ich wyboru, jest przede wszystkich skład. Avizor Cleaning Drops stworzony został z przebadanych, sprawdzonych przez specjalistów preparatów, które w delikatny, ale skuteczny sposób zadbają o nawilżenie twojego oka.

 

Charakterystyka kropli do oczu Avizor Cleaning Drops:

 

Noszenie soczewek kontaktowych nie powinno sprawiać nam dyskomfortu. Jeśli tak się dzieje, to oznacza, że powinniśmy zadbać o lepsze nawilżenie i oczyszczenie soczewki. Krople Avizor Cleaning Drops nie tylko niwelują suchość oczu ale również, tak jak sama nazwa produktu wskazuje, dokładnie oczyszczą twoją soczewkę z osadów. Avizor Cleaning Drops to więcej niż tylko krople nawilżające, ponieważ czyszczą i nawilżają wszystkie rodzaje soczewek podczas noszenia. Dzięki specjalnej formule i właściwościom czyszczącym zaleca się stosowanie tych kropel szczególnie użytkownikom soczewek, którzy długo noszą soczewki lub mają tendencję do tworzenia osadów. Polecane dla użytkowników soczewek noszonych w trybie dzień/ noc np. Air Optix Night & Day oraz PureVision 2 HD.

Aplikacja kropli do oka jest niezwykle łatwa. Wystarczy odrobina preparatu, aby odczuć natychmiastową ulgę i cieszyć się komfortem przez długi czas. Niewątpliwą zaletą kropli Avizor Cleaning Drops jest to, że można je stosować stosunkowo często - aż cztery razy dziennie. Mając przy sobie niewielkie opakowanie z kroplami Avizor Cleaning Drops zyskujemy pewność, że niezależnie od okoliczności (zanieczyszczenia powietrza, zmęczenia oka, wielogodzinnego noszenia soczewek kontaktowych), nasze oczy odczują ulgę. I co najważniejsze - aby zakroplić preparat, nie musimy wyjmować z oka soczewek kontaktowych.

Dbanie o narząd wzroku powinno stać się rutyną i stanowić stały element każdego dnia. Codzienna higiena i dbałość o nawilżenie oka pozwoli nam zapobiec różnorodnym podrażnieniom, na które nie mamy wpływu, np. tych wynikających z zanieczyszczeń powietrza czy pracy przed komputerem. Z kroplami Avizor Cleaning Drops zyskasz pewność, że dostarczasz swoim oczom wszystkiego, co pomoże im zachować zdrowie.


Skład:

  • poloksamer,
  • EDTA,
  • powidon,
  • poliheksanid 0,0001%.

Parametry
Kategoria Krople do oczu
Producent AVIZOR
Cena za 100 ml 133.27 zł
(Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Niezastąpione krople przy noszeniu soczewek w trybie przedłużonym - doskonale czyszczą oczy o poranku, a w ciągu dnia pomagają nawilżayć oczy, choć tą funkcję lepiej spełniają krople o oleistej konsystencji - te krople są wodniste. Niemniej jestem bardzo z nich zadowolona i wyraźnie odczuwam ich brak gdy się skończą - próbowałam różne krople i zdecydowanie te są najlepsze. Polecam!
Jestem zadowolona z kropli. Poprawiają widoczność podczas długiego noszenia soczewek, kiedy obraz się zamazuje, niestety poprawa nie trwa długo.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?