Jesteś tutaj:

Eyeye I-Max All in One 360 ml - NOWOŚĆ

Nasza cena:
39.99 zł
Ze zniżką:
35.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 360 ml

Polecamy

Kolorowe pudełko na soczewki - Zwierzątka
Cena: 9.99 zł

Nowość na rynku płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Pierwszy płyn dedykowany do pielęgnacji soczewek silikonowo-hydrożelowych.  Charakterystyka płynu Eyeye I-Max All in One

 

Płyn Eyeye I-Max All in One jest przeznaczony do pielęgnacji soczewek z materiałów nowej generacji. Można go używać do płukania, dezynfekcji, usuwania osadów białkowych, czyszczenia, zakładania, a wreszcie nawilżania soczewek miękkich. Dodatkowym jego zastosowaniem jest pielęgnacja oczu. Starannie dobrane substancje, takie jak produkowane przez organizm człowieka, sprawiają, że noszenie soczewek staje się niezwykle komfortowe. Dzieje się tak dzięki karnozynie, hialuronianowi oraz prowitaminie B5.

Karnozyna to jeden z najważniejszych naturalnych antyoksydantów. Zawarta w składzie płynu zapobiega degeneracji oraz zapewnia naturalną regenerację rogówki oka. Prowitamina B5 również przyczynia się do regeneracji rogówki. Ponadto chroni oko przed nadmiernym wysychaniem. Hialuronian jest naturalną substancją zawartą w ludzkich łzach. Ogranicza parowanie, a tym samym zapobiega wysychaniu oczu. Hialuronian zwiększa ilość wytwarzanych łez, a dzięki swym właściwościom wiskoelastycznym odpowiednio zwęża się i rozszerza przy mruganiu.

Oczy każdego dnia są narażone na bardzo dużo szkodliwych czynników. Najgroźniejsze niewątpliwie jest wysychanie oczu, które stanowi poważną przeszkodę w codziennym noszeniu soczewek kontaktowych. Płyn Eyeye I-Max All in One odpowiednio nawilża oko oraz zapobiega jego wysychaniu. Ponadto wśród cech płynu można wymienić:

  • Poprawę stanu fizjologicznego oczu;
  • Zmniejszenie działań niepożądanych wynikających z noszenia soczewek kontaktowych;
  • Korzystny wpływ na jakość filmu łzowego dzięki obecnym w płynie materiałom wiskoelastycznym.

UWAGA! Płyn nie nadaje się do soczewek zawierających w swoim składzie polimery jonowe. Wyjątek stanowią te wykonane z materiału Balafilcon A. Płyn można jednocześnie bezpiecznie używać do soczewek silikonowo-hydrożelowych oraz soczewek biokompatybilnych.

 

Zalety płynu Eyeye I-Max All in One

 

Płyn skutecznie chroni przed rozwojem bakterii, które często uniemożliwiają noszenie soczewek. Dzieje się tak, gdyż w swoim składzie zawiera naturalne składniki, które pełnią funkcje ochronne na powierzchni oka.

Płyn tworzy cienką powłokę wodną obecną na soczewkach. Dzięki temu zanieczyszczenie soczewek podczas noszenia zostaje znacznie zmniejszone. Eyeye I-Max All in One zapewnia usunięcie z powierzchni soczewki mucyn, osadów białkowych i lipidów. Składniki płynu zostały dobrane w taki sposób, aby maksymalnie ograniczyć rozwój reakcji alergicznych. Dzięki temu płyn Eyeye I-Max All in One jest bezpieczny w użyciu dla zdecydowanej większości osób.

Parametry
Kategoria Płyny pielęgnacyjne
Producent BARNAUX
Cena za 100 ml 11.11 zł
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Płyn rewelacyjny. Już pierwszego dnia odczułam ogromną różnicę. Mimo noszenia soczewek od dwóch tygodni, to już pierwszego dnia z nowym płynem miałam wrażenie, jakby soczewki były dopiero co wyciągnięte z nowego pudełka. Nosze soczewki od 9 lat. Zawsze używałam solo care aqua, ale ten płyn to dla mnie jak odkrycie nowej planety. Czuję się cudownie. Polecam. Rewelacja

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?