Jesteś tutaj:

Pojemniczek na soczewki - piłka

Pojemniczek na soczewki to niezbędne wyposażenie każdego użytkownika soczewek kontaktowych. Proponowane przez nas rozwiązanie nie tylko doskonale spełnia swoje funkcje, ale wyróżnia się na tle podobnych produktów unikalnym wyglądem.

 

Charakterystyka pojemniczka na soczewki Piłka

 

Soczewki umieszczamy wewnątrz pojemniczka wypełnionego płynem, nie tylko w celu ich konserwacji, kiedy nie chcemy mieć ich na sobie. To przede wszystkim czas, w którym soczewka może się zregenerować, stać się elastyczna i nawilżona. W pojemniczku dochodzi do szeregu procesów, mających na celu oczyszczenie soczewek z osadów białkowych oraz dezynfekcję.

Pojemniczek to coś, czego używamy za każdym razem, gdy zdejmujemy lub zakładamy soczewki kontaktowe. Warto zatem, aby oprócz funkcjonalności, przedmiot ten cechował się również estetycznym wyglądem. Z myślą o osobach, które chcą to połączyć, stworzony został pojemniczek na soczewki Piłka. Na tle podobnych produktów wyróżnia się charakterystycznym wyglądem oraz żywymi kolorami. Proponowane przez nas produkty pozwolą ci otaczać się rzeczami przydatnymi i pięknymi jednocześnie.

Parametry
Kategoria Akcesoria
Producent POLYTECH CHEM.
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Ładne i poręczne.Fajny pomysł włożenia soczewki "jedna na drugą" dodatkowo ułatwia zakładanie - po otwarciu pudłka najpierw jest dostęp do prawej, a do lewej soczewki można się dostać dopiero po wyjęciu tej prawej ;) Nie sposób się pomylić :)
Bardzo pomysłowe, czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Polecam ;]

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?