Jesteś tutaj:

Kolorowe pudełko na soczewki - Zwierzątka

Nowoczesne sposoby korekcji wzroku dają nam wygodę i wydłużone uczucie komfortu. W utrzymaniu soczewek kontaktowych w odpowiednim stanie pomagają nam właściwe preparaty oraz specjalnie zaprojektowane w tym celu pojemniczki. Pudełeczka na soczewki oferowane w naszym sklepie nie tylko ochronią soczewki podczas ich konserwacji, ale stanowią też ciekawy, kolorowy gadżet.

 

Charakterystyka pojemniczka na soczewki Zwierzątka:

 

Oferowane przez nas produkty stworzone zostały z wysokiej jakości materiału, który nie reaguje z płynem do soczewek. Konstrukcja pudełeczka została zaprojektowana w taki sposób, aby całość była poręczna i łatwa w użyciu.

Kolorowe pudełko na soczewki Zwierzątka oferujemy w kilku wersjach; mogą więc swoim wyglądem nawiązywać do żabki, misia, świnki i słonika. Ten uroczy gadżet nie tylko pozwoli ci na komfortowe zakładanie i zdejmowanie soczewek, ale też wywoła uśmiech na twarzy twoich znajomych.

Wypróbuj ten niezwykły pojemniczek na soczewki w kształcie zwierzątek i przekonaj się, jak łatwo połączyć można funkcjonalność z estetycznym, atrakcyjnym wyglądem.

 

Pudełeczka na soczewki wysyłamy losowo.

Parametry
Kategoria Akcesoria
Producent POLYTECH CHEM.
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 8 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
ŻÓŁTE SŁONIE PIĘKNE POWABNE Z WYSOKO UNIESIONĄ TRĄBĄ ŚWIĄTYNIA DLA MYCH SOCZEWEK POLECAM 10/10
super świniaki, szkoda, że nie ma na nich informacji o stronach L i R
Dotarły do mnie świnki. Różowe, okrągłe, piękne świnuśki :D Podobają się nawet mojej Mamie, która do takich rzeczy podchodzi sceptycznie :)
Fajny bajer :) dobre dla gadżeciarzy ale zarazem spełniają swoją funkcję
Dostałam słonki - kolor jasny fiolet, bardzo pocieszne :)
Dostałam dzisiaj hipopotamy :) przesympatyczne :)
Dostałam dziś słoniki:) sa świetne.
Ciekawe, bardzo fajne na prezent :)

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?