Jesteś tutaj:

Biofinity 6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

 

Soczewki Biofinity to miesięczne soczewki kontaktowe obecne w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Biofinity:


Biofinity w opakowaniu 6 sztukowym to soczewki silikonowo-hydrożelowe wykonane z materiału Comfilcon A. W ich produkcji posłużono się technologią materiałową Aquaform Comfort Science, pozwalającą uzyskać miękką, jedwabistą i doskonale nawilżoną soczewkę. Poprzez użycie monomeru silikonu soczewki te bardzo dobrze przepuszczają tlen, a zastosowanie hydrofilnych i silikonowych komponentów pozwala na uzyskanie naturalnie nawilżonego materiału, w sposób równomierny utrzymujujący wodę w całej soczewce.

Soczewki Biofinity to w pełni naturalny produkt optyczny - bez zbędnych dodatków, powłok i środków zwilżających, a także bez obróbki powierzchniowej. Ich użytkownicy są teraz na prostej drodze do uzyskania najwyższego poziomu komfortu i wygody. Warte podkreślenia jest, że soczewki Biofinity łamią regułę odwrotnej proporcjonalności uwodnienia do przepuszczalności tlenowej. Jak dotąd wzrost stopnia uwodnienia wiązał się z obniżeniem przepuszczalności tlenu. W soczewkach Biofinity jednak udało się tego uniknąć. 

Soczewki Biofinity mają tożsame właściwości do odpowiadających im soczewek Eyeoxy Duality, Ultraflex Premier, iWear Oxygen (wcześniej IWear XR Supreme), Medivue Premier, Bioel oraz iLoox Contact.

 

Dla kogo soczewki Biofinity?


Biofinity to soczewki idealne dla osób, które nie chcą każdego dnia zakładać i zdejmować soczewek, oraz poddawać ich pielęgnacji. Całodobowe soczewki Biofinity założymy jednego dnia, a potem możemy nosić je w trybie ciągłym i ściągnąć dopiero po 30 dniach i nocach bez ryzyka podrażnienia oka oraz narażenia się na infekcję. Wysoki poziom nawilżenia soczewek zapewnia on uniknięcie dyskomfortu wiążącego się ze zjawiskiem suchego oka oraz wszelkiego rodzaju infekcji oraz podrażnień.

Ponadto soczewki Biofinity, polecane są także osobom:
  • zmagającym się z zaburzeniami filmu łzowego - soczewki cechują się bowiem podwyższoną odpornością na wysychanie;
  • oczekują od soczewki najwyższego komfortu użytkowania przy zachowaniu maksymalnej ostrości widzenia;
  • aktywnych, dla których korekcja okularowa może być problematyczna;
  • z wadą krótkowzrozczności i nadwzroczności.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Biofinity można stosować w trybie ciągłym i nie wymagają wówczas żadnej pielęgnacji. Jeśli jednak ktoś zakłada je jedynie na dzień, pod koniec dnia musi wyczyścić je z użyciem płynu do soczewek i pozostawić w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Biofinity polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.


 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent COOPER VISION
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 4.63/5 na podstawie 69 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Genialne soczewki, ultra- cienkie, elastyczne, łatwe do zakładania i zdejmowania- noszę już ponad 10 msc i kupiłam kolejną partię. Sprawdzają się zarówno do noszenia cały czas bez zdejmowania, jak i ze zdejmowaniem co kilka dni, i codziennie. Obsługa świetna- zamówienie było u mnie po 2 dniach od złożenia. Polecam!
Świetne, wypróbowałem jako że moje poprzednie soczewki Miru miały długi czas realizacji dostawy. Nie żałuję kupna. Soczewki cieniutkie, lekko zabarwione, przyjemne dla oka. Można nosić spokojnie przez cały dzień i pod koniec dnia zupełnie nie czuć jej na oku. Bardzo wygodnie zapakowane, pływają w dość sporej ilości płynu co ułatwia wyciągnięcie jej z opakowania bez ryzyka przypadkowego rozerwania soczewki.
najlepsze.
Polecam te soczewki jak najbardziej . Najlepsze jakie nosiłem . Przez cały miesiąc są dla mnie bardzo wygodne przy moim użytkowaniu czyli zdejmując raz w tygodniu . Częste korzystanie z komputera również nie przeszkadza .
Najlepsze soczewki jakich używałam. A przez 9 lat wypróbowałam ich na prawdę mnóstwo. Przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach czy w aucie nie sprawia żadnego dyskomfortu, w podróży nie trzeba się martwić o zdejmowanie i przechowywanie. Mimo problemów z suchością oczu muszę użyć kropli tylko po przebudzeniu i czasem raz ciągu dnia. Są po prostu idealne :)
Najlepsze soczewki jakich używałam !!! a noszę kontakty od ponad 10 lat. Skończyły się podrażnienia i piasek pod powiekami. Komfort przy ciągłym trybie noszenia. Poleciłam siostrze też nosi. Polecam :D
Łatwo się zakłada, dobrze się nosi, zamówię z pewnością kolejny raz :)
Gorąco polecam :) Nie mam im nic do zarzucenia wysoki komfort użytkowania przez cały miesiąc.
Noszę soczewki od ponad 5 lat, dotychczas są to najlepsze jakie miałam. Bardzo wyraźne widzenie, brak uczucia "gubienia ostrości', łatwe do zakładania/ściągania. Nie wysuszają się, nawet w klimatyzowanych pomieszczeniach/samochodzie. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym!
Najlepsze, jakie do tej pory miałem.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?