Jesteś tutaj:

PureVision 6 szt. (BC 8.3)

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 złSoczewki PureVision to miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie jednego z największych na świecie producentów soczewek - Bausch & Lomb.

 
 

Charakterystyka soczewek PureVision:


PureVision to miękkie soczewki wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego - Balafilcon A. By zrównoważyć w soczewce zawartość tlenu oraz wody wykorzystano do ich produkcji materiał AerGel. Dzięki niemu użytkownikowi soczewek dostarczane są: wysokiej jakości widzenie połączone z ogromnym komfortem noszenia. AerGel wykorzystano dla uzyskania dwóch celów: minimalizacji powstawania na powierzchni soczewki PureVision osadów białkowych (Powierzchnia Performa), oraz nawodnieniu soczewki w stopniu optymalnym dla zwiększenia komfortu. Oba cele zostały osiągnięte. PureVision dostarczają oczom nawet ponad 5-cio krotnie więcej tlenu niż tradycyjne soczewki silikonowo-hydrożelowe (Dk/t=112).

Soczewki PureVision są soczewkami miesięcznej wymiany, do stosowania zarówno w dzień, jak i w nocy. Jeżeli więc preferują Państwo zakładanie i zdejmowanie szkieł raz w miesiącu, z pewnością będą to szkła idealne.

 

Dla kogo soczewki PureVision?


Soczewki PureVision stworzono z myślą o osobach, które są zwolennikami miesięcznych soczewek, ale nie chcą każdego dnia ich czyścić, zakładać i zdejmować. Soczewki PureVision można nosić w trybie dziennym, ciągłym lub mieszanym - przez okres 30 dni. W zależności od potrzeb można więc indywidualnie dostosowywać sposób ich stosowania.
Ponadto, są to soczewki polecane osobom, które:

 

  • są aktywne, między 20-30 rokiem życia,
  • szukają komfortowych soczewek w atrakcyjnej cenie.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki PureVision mają tę zaletę, że nie wymagają żadnej pielęgnacji - pod warunkiem, że stosowane są w trybie ciągłym. W innym razie, po ich zdjęciu wymagane jest wyczyszczenie ich płynem do soczewek i odłożenie na kilka godzin do pojemniczka wypełnionego płynem. Do pielęgnacji soczewek PureVision polecamy płyny z serii Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.

 

Soczewki PureVision dostępne są także w innych opakowaniach:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -6,00 do -0,25
Krzywizna 8,3
Średnica 14,0
(Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Brak opini o tym produkcie

Zaloguj się aby dodać opinię

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?