Jesteś tutaj:

Horien 1 Day Disposable 30 szt.

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Soczewki Horien 1 Day Disposable to jednodniowe soczewki sferyczne stworzone oraz produkowane przez firmę Horien.

 

Charakterystyka soczewek Horien 1 Day Disposable:


Horien 1 Day Disposable to miękkie soczewki kontaktowe przez naczone dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. Wykonane zostały z materiału Ocufilcon D, który znakomicie sprawdza się w połączeniu z wysokim stopniem uwodnienia soczewki (55%). Dzięki temu połączeniu soczewki Horien 1 Day Disposable są doskonale nawilżone przez cały dzień, a więc komfortowe w noszeniu. Soczewki Horien 1 Day Disposable znakomicie dopasowują się do oka indywidualnego pacjenta. Dzięki odpowiedniej ruchowości soczewki umożliwia właściwą wymianę płynu łzowego oraz odpowiednie nawilżenie, co wpływa bezpośrednio na komfort noszenia.

Soczewki wyposażono w filtry UVA oraz UVB, które skuteczniej chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Soczewki są również odporne na powstawanie na ich powierzchni osadów, dzięki czemu soczewki są czyste i świeże przez cały dzień.

 

Dla kogo soczewki Horien 1 Day Disposable?


Horien 1 Day Disposable to soczewki dla osób z krótkowzrocznością oraz dalekowzocznością. Jako soczewki jednodniowe, Horien 1 Day Disposable nie wymagają pielęgnacji, a więc są to soczewki idealne dla osób preferujacych soczewki codziennej wymiany.

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent HORIEN
Moc -8,00 do -0,50
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 4/5 na podstawie 4 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Super soczewki. Do tej pory miałam Dailies i Bio true, nie były one jednak tak dobre. W trakcie noszenia praktycznie się ich nie czuje, a po całym dniu oczy nie są zmęczone. Porównywalne są soczewki Biomedics.
po prostu są rewelacyjne
Jak dla mnie soczewki są fantastyczne. Nosiłam już soczewki acuve, dailies, fitview, iwear i air optix, i Horien są moim zdaniem najlepsze. Oczy nie są zmęczone po całym dniu noszenia, nie wysychają, w ogóle nie czuję, że mam soczewki- naprawdę polecam :)
soczewki beznadziejne,niski komfort noszenia,po całym dniu oczy podrażnione.nie polecam

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?