Jesteś tutaj:

Proclear 1 Day 30 szt.

+ soczewki GRATIS!

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Promocja

Do każdego opakowania soczewek Proclear 1 Day 30 szt. soczewki AquaView Daily 2 szt.* otrzymasz GRATIS!

* W przypadku braku gratisowych soczewek AquaView Daily, Klient otrzymuje zestaw podróżny GRATIS!

Soczewki Proclear 1 Day to jednodniowe komfortowe soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie firmy Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Proclear 1 Day:


Proclear 1 Day to soczewki codziennej wymiany stworzone z materiału Omafilcon A. Wykorzystanie tego materiału w połączeniu z 59% uwodnieniem soczewki sprawia, że przez cały dzień soczewki są odpowiednio nawilżone, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Przy produkcji soczewek Proclear 1 Day zastosowano PC Technology™, dzięki której w skład soczewki wchodzi unikalny materiał - komórki phosphorylcholine, czyli substancja naturalnie występująca w komórkach ludzkich. Mają one zdolność otaczania się wodą, utrzymując soczewkę w stanie wilgotności, co gwarantuje doskonały komfort używania soczewki nawet pod koniec dnia.

Przy tworzeniu soczewek Proclear 1 Day dołożono wiele strań, by soczewki były jak najbardziej odporne na powstawanie na ich powierzchni osadów białkowych - co znakomicie się udało. Zadbano również o wysoką przepuszczalność tlenu, która sprawia, że soczewka nie blokuje dostępu tlenu do rogówki, co ma pozytywny wpływ na tolerancję oka dla tych szkieł kontaktowych.

Soczewki Proclear 1 Day występują również pod nazwą handlową Ultraflex Comfort 1 Day, Eyeoxy Daily.

 

Dla kogo soczewki Proclear 1 Day?


Proclear 1 Day to soczewki jednodniowe, a więc polecane wszystkim tym, którzy każdego dnia chcą zakładać świeżą parę szkieł. Szczególnie polecane są osobom, które skarżą się na suchość oka lub też dyskomfort wynikający z noszenia soczewek.

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent COOPER VISION
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,7
Średnica 14,2
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 3 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Jedne z moich pierwszych soczewek - jestem bardzo zadowolona, łatwe zakładanie, nie przesuwają się podczas noszenia, oko nie wysycha i w ogóle nie podrażnia. Jak najbardziej POLECAM
Próbowałem już większości soczewek jednodniowych i stwierdzam, że ProCleary są nie do pobicia jeśli chodzi o komfort użytkowania. Mam dość wrażliwe oczy z tendencją do wysychania, jednak z tymi soczewkami nie ma tego problemu. Do tego atrakcyjne cenowo.
To są najlepsze soczewki jednodniowe jakie kiedykolwiek miałam, a przetestowałam większość z tych, które są w ofercie. Są komfortowe, zupełnie nie ma się wrażenia jakby się miało coś w oku - a w przypadku innych firm różnie z tym bywa - nie podrażniają, łatwo się zakładają i ściągają, a ptzy tym nie mają tendencji do samodzielnego wypadania. To jedyne soczewki w których jestem w stanie pracować przed komputerem, w innych po jakimś czasie bolały mnie oczy i głowa. Są bezkonkurencyjne. Polecam gorąco!

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?