Jesteś tutaj:

SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 szt.

Soczewki Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism to jednodniowe soczewki toryczne dostępne w ofercie firmy Bausch & Lomb.

 

Charakterystyka soczewek Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism:


Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism to soczewki astygmatyczne przeznaczone do jednorazowego użytku. Wykonane zostały z materiału Hilafilcon B, który w połączeniu z 59% stopniem uwodnienia soczewki sprawia, że ich użytkownik odczuwa wysoki komfort ich stosowania przez cały dzień. Soczewki Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism to pierwsze jednodniowe soczewki astygmatyczne zaprojektowane z zastosowaniem technologii High Definition, która zapewnia doskonałe, wyraźne widzenie nawet w warunkach słabego oświetlenia. Dodatkowo soczewki zostały wyposażono w system stabilizacji, dzięki któremu soczewka nie przekręca się na oku, a więc nie występuje zjawisko zaburzenia widzenia.

Soczewki Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism dzięki technologii Lo-Torque mają asferyczną budowę, co zmniejsza aberrację sferyczną. Dodatkowo, soczewki wyposażono w system nawilżający ComfortMoist pozwalający uzyskać unikatowy efekt nawilżenia przez cały dzień. W połączeniu z niezwykle cienką budową soczewki Comfort Moist zapewnia niezwykły komfort noszenia i odpowiednie nawilżenie nawet pod koniec dnia.

 

Dla kogo soczewki Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism?


Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism to soczewki stworzone dla astygmatyków, którzy chcą cieszyć się wygodą i komfortem zakładania swieżej pary soczewek każdego dnia. Są to soczewki jednodniowe toryczne dla bardzo wymagających użytkowników soczewek.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -9,00 do 0,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 2 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Fantastyczne soczewki! Wygodne, długo utrzymują nawilżenie oka, łatwe w zakładaniu i ściąganiu, naprawdę polecam! Jedyne, które mogę nosić cały dzień.
wygodne do zakładania, nie przeszladzające na oku i nie zachodzą mglą pod wieczór- gdyby jeszce tylko łatwiej się zdejmowały, byłyby idealne

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?