Jesteś tutaj:

Zeiss Contact DAY 30 Compatic

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Soczewki Zeiss Contact DAY 30 Compatic to miesięczne sferyczne soczewki kontaktowe, których producentem jest jeden z liderów w branży optycznej - Zeiss.

 

Charakterystyka soczewek Zeiss Contact DAY 30 Compatic:


Zeiss Contact DAY 30 Compatic to soczewki miesięczne przeznaczone do korygowania wady krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Soczewki Zeiss Contact DAY 30 Compatic stworzono przy użyciu technologii BioLens. Dzięki połączeniu znakomicie tolerowanego materiału nowej generacji - Vitafilcon A z cienką geometrią soczewki o dużej ruchomości, soczewki są odpowiednie do stosowania na oczach wrażliwych lub odczuwających dyskomfort wynikający ze zbyt słabego nawilżenia.

Soczewki Zeiss Contact DAY 30 Compatic są znakomicie nawilżone, a dzięki wysokiej zdolności wiązania wody ulegają wysychaniu w minimalnym stopniu, a więc komfort ich użytkowania jest zagwarantowany od pierwszego do ostatniego dnia stosowania. Ponadto, soczewki Zeiss dzięki niewielkiej grubości oraz specjalnemu nowo zaprojektowanemu kształtowi krawędzi, cechuje wysoka transmisyjność tlenu. Soczewki Zeiss Contact DAY 30 Compatic są odpowiednie do przedłużonego noszenia dziennego - nawet do 18h. Wyposażone zostały również w filtry UV.

 

Dla kogo soczewki Zeiss Contact DAY 30 Compatic?


Zeiss Contact DAY 30 Compatic to soczewki dla osób, które preferują soczewki planowej wymiany, a jednocześnie poszukują komfortu stosowania idealnie nawilżonych soczewek. Stosując Zeiss Contact DAY 30 Compatic znika uczucie suchości oka, przy zachowaniu maksymalnej ostrości widzenia.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Zeiss Contact DAY 30 Compatic to miesięczne soczewki do dziennego stosowania, a więc przed pójściem spać należy zdjąć soczewki, przemyć je płynem pielęgnacyjnym oraz odłożyć do pojemniczka wypełnionego płynem na co najmniej kilka godzin. Do pielęgnacji soczewek Zeiss Contact DAY 30 Compatic polecamy płyny pielęgnacyjne z linii Clean Active lub każdy inny płyn znajdujący się w naszej ofercie.

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent ZEISS
Moc -12,00 do +8,00
Krzywizna 8,6 (-); 8,8 (+)
Średnica 14,2
(Średnia ocena 3.88/5 na podstawie 10 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Dla mnie zwykłe badziewie , oczy miałam zaczerwienione , komfort żaden , cena wygórowana . Nie polecam .
Noszę te soczewki już kilka lat i uważam że są świetne, ale nie mam porównania (nie nosiłam nigdy innych). Soczewki w ogóle nie czuje się na oku, można zapomnieć że je się nosi :) Wieczorem czasem występuje mgła (gdy się dużo siedzi przy komputerze itp), ale ja naprawdę dużo przy komputerze siedzę i nie stosuję kropel więc może to wina tego. Czasem soczewka się "psuje" tzn wyszczerbia na brzegu i trzeba ją wymienić bo oko strasznie piecze. Czasem też bez powodu pęka na pół. Ale takich przypadków na 2 lata stosowania zdarzyło mi się może z 3. Spokojnie dają się nosić ponad miesiąc, gdy ktoś zapomni o wymianie, w wyjątkowej sytuacji można nawet w nich spać i dalej działają (poza lekkim uczuciem suchości w oku). Bardzo polecam, wadą jest jedynie ich wysoka cena.
Zalety: dobre uwodnienie Wady: ciężkie w zakładaniu, u mnie po całym dniu wywołują uczucie "mgły" na oczach. W tej cenie są wg mnie zdecydowanie lepsze soczewski
Najlepsze soczewki ze wszystkich. Mam prace przy komputerze i te soczewki najbardziej mi odpowiadają, nie podrazniają oczu, czasami ale to bardzo sporadycznie pomagam kroplami, ale to naprawdę raz w roku.
Najgorsze soczewki ze wszystkich jakie miałam, są lepkie, jest ciężko je założyć, przesuwają się na oku.ODRADZAM. Jeden wielki bubel.
Soczewki genialne, naprawdę polecam jak dla mnie dużo gorsze są Opitixy po krótkim czasie oko bardzo się męczy w odróżnieniu od soczewek firmy Zeiss.
Najlepsze soczewki jakie w zyciu uzywalem ... a uzywalem Softlens-ow, Acuve, Air Optix .... i odkad zaczolem uzywac soczewek Zeissa nie mam problemu z uczuciem wypadania soczewek czy dyskomfortu ... nosze je spokojnie ponad 12h i ciagle idealnie sie trzymaja na oku :) ... poprostu ideal
Soczewki po prostu rewelacyjne, bardzo wygodne nawet po wielu godzinach noszenia. Polecam!
Nie dla mnie, po kilku godzinach noszenia - uczucie pieczenia, niewygody i mgły na oku.
Na dłuższą metę mnie rozczarowały, nie dam rady ich nosic codziennie przez cały dzień, po pierwszym tygodniu drażnią oczy.. Kilka razy uciekła mi soczewka pod powiekę w czasie dnia i ciężko mi było ją wydostać, ale może to problem budowy moich oczu a nie soczewek, trudno mi powiedzieć.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?