Jesteś tutaj:

Aseptyczny pojemniczek na soczewki

Bycie świadomym, dbającym o narząd wzroku użytkownikiem soczewek kontaktowych, powinno wiązać się z przynajmniej jedną rzeczą - uświadomieniem sobie, jak ważne dla oczyszczania i dobrej kondycji soczewki jest jej właściwe przechowywanie.

W pojemniczku wypełnionym płynem soczewka spędza wiele godzin. Jest to czas, gdy oczyszcza się ona z osadów białkowych i lipidowych, nawadnia się oraz dezynfekuje. Aby procesy te zaszły jak najskuteczniej, staramy się uważnie wybierać płyny do soczewek, zwracając uwagę na ich skład i działanie. Ale czy tak samo postępujemy z wyborem pojemniczków na soczewki?

 

Charakterystyka aseptycznego pojemniczka na soczewki

 

Dzięki rozwojowi technologii specjalistom udało się opracować nowoczesny pojemniczek, który nie tylko pełni rolę naczynka na płyn, ale też aktywnie przyczynia się do oczyszczania soczewki. Podobne rozwiązania na rynku stworzone są jedynie z plastiku. Chociaż doskonale sprawdzają się przy przechowywaniu soczewki w zamkniętym, szczelnym miejscu, to nie robią dodatkowo nic, co mogłoby usprawnić proces dezynfekcji soczewki.

Wykonany w nanotechnologii pojemnik do przechowywania soczewek jest pokryty cienką warstwą srebra, dzięki czemu w skuteczny sposób zwalcza bakterie mogące mieć negatywny wpływ na oko ludzkie. W ten sposób zapewniana jest podwójna ochrona soczewki: poprzez płyn w pojemniczku oraz cząsteczki srebra skutecznie zabijające złośliwe bakterie.

Aseptyczny pojemniczek na soczewki, który oferujemy w naszym sklepie, jest inny. Stworzony został w trosce o zdrowie oczu użytkowników soczewek kontaktowych. Wybierając to rozwiązanie, podejmujesz kolejny krok, który przyczyni się do wzrostu twojego komfortu patrzenia oraz utrzymania soczewki w idealnym stanie. Obok sprawienia sobie wysokiej jakości soczewki kontaktowej i zakupu skutecznego płynu do soczewek, wybór właściwego pojemniczka na soczewki jest kolejnym działaniem, które podejmujesz w trosce o zdrowie narządu wzroku.

Parametry
Kategoria Akcesoria
Producent POLYTECH CHEM.
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 1 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
bardzo fajny pojemniczek soczewka jest czystrza w nim

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?