Jesteś tutaj:

Pojemniczek na soczewki

Posiadając soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku, należy zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Potrzebny okazuje się nie tylko płyn do czyszczenia i dezynfekcji szkieł, ale także specjalne pojemniczki. Korzystanie z nich ma wiele zalet, bowiem pojemniczek na soczewki pozwala wygodnie przechowywać szkła kontaktowe i chroni je przed zanieczyszczeniami, np. kurzem, czy uszkodzeniami mechanicznymi. Co więcej umieszczony w pojemniczku płyn nawilża soczewki i eliminuje bakterie, dzięki czemu użytkownik nie musi obawiać się zapalenia oczu czy innych dolegliwości i chorób związanych ze wzrokiem.

Renomowany producent szkieł kontaktowych i akcesoriów Polytouch Chemical oferuje funkcjonalny pojemniczek na soczewki, który sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w podróży. Jest mały, lekki, szczelny i wygodny w użyciu. Ma zakrętki w odmiennych kolorach, aby osoby posiadające soczewki o różnych mocach nie miały problemów z ich zakładaniem. Pojemniczek na soczewki należy myć jedynie specjalnymi płynami i pozostawić do wyschnięcia.

Nie musisz kupować dużego płynu, aby dostać pojemnik do przechowywania soczewek. Nasz pojemnik zapewni soczewkom ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz sprawi, że soczewki cały czas będą przechowywane w płynie, zwalczającym bakterie i zapewniającym odpowiednie nawilżenie.

Parametry
Kategoria Akcesoria
Producent POLYTECH CHEM.
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 6 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Bardzo fajne. I nie takie drogie ;)
Nie mam jakiś specjalnych zastrzeżeń do tego pojemniczka aczkolwiek muszę przyznać że najbardziej jestem zadowolona z pojemniczków które dodawane są do płynu Clean Active aqua - te pojemniczki są dla mnie najlepsze! Jakbym miała wybierać między tym pojemniczkiem a pojemniczkiem z płynu to zdecydowanie wybrałabym płyn gdzie w pudełku jest już pojemniczek i naprawdę jest świetny!
To najlepszy pojemniczek na soczewki, bardzo wygodny i praktyczny.Polecam!
pojemniczki są świetne,najwygodniejsze.Pasują do opakowania turystycznego Sklep jest doskonałym kontrahentem, przesyłka błyskawiczna.Polecam!
bardzo jestem zadowolona z tych pojemniczków, polecam
Jak do tej pory najwygodniejszy pojemnik na soczewki.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?