Jesteś tutaj:

SofLens Daily Disposable™ 30 szt.

+ soczewki GRATIS! (do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium Drops 15 ml
Cena: 19.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek Soflens Daily Disposable 30szt., a  2 x Soflens Daily Disposable 5 szt. otrzymasz GRATIS!

*W przypadku braku gratisowych soczewek Soflens Daily Disposable, Klient otrzyma pojemnik na soczewki jednodniowe GRATIS! 

Wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych.
Na soczewki o mocach dodatnich czas realizacji wynosi do 15 dni roboczych.


 

Soczewki Soflens Daily Disposable to jednodniowe soczewki sferycze, które znajdują się w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch & Lomb.

 

Charakterystyka soczewek Soflens Daily Disposable:


Soflens Daily Disposable to soczewki stworzone do korygowania wady dalekowzroczności oraz krótkowzroczności. Soflens Daily Disposable wykonane zostały z materiału Hilafilcon B. Zaawansowana technologia zastosowana przy produkcji soczewek zapewnia użytkownikom komfort noszenia przez cały dzień i idealne nawilżenie (uwodnienie soczewki - 59%). Dzięki asferycznej optyce, soczewki zapewniają doskonałe widzenie nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Soflens Daily Disposable to pierwsze soczewki jednodniowe, w których wykorzystana została technologia High Definition Optics. Dzięki niej zredukowane zostały efekt halo oraz zjawisko rozmazywania obrazu. Ponadto, Soflens Daily Disposable to jedyne soczewki Bausch & Lomb, w których zastosowana została technologia Comfort Moist™ - jest to połącznie niezwykle cienkiej budowy soczewki z unikatowym sposobem przechowywania soczewek, który sprawia, że soczewka jest niezwykle miękka, jedawbista i idealnie nawilżona. Materiał wykorzystany do produkcji soczewek Soflens Daily Disposable oraz ich nowoczesna konstrukcja zapewniają, że komfort ich uzytkowania pod koniec dnia jest równie wysoki, jak zaraz po ich założeniu. Soczewki te są bardzo odporne na powstawanie osadów białkowych.

Soczewki Soflens Daily Disposable to soczewki jednodniowe, a więc należy zakładać je tylko raz, a po zdjęciu niezwłocznie wyrzucić je do kosza. Ponowne użycie soczewek, bez czyszczenia oraz dezynfekcji może prowadzić do infekcji i/oraz poważnych urazów oka.

 

Dla kogo soczewki Soflens Daily Disposable?


Soflens Daily Disposable to soczewki idealne dla osób ceniących sobie komfort stosowania soczewek jednorazowego użytku. Stosując Soflens Daily Disposable znika kwestia pielęgnacji soczewek. Ponadto, są to soczewki przeznaczone dla osób, które:

 

  • poszukują soczewek jednodniowych gwarantujących wyraźne widzenie w każdej sytuacji/w każdym otoczeniu,
  • prowadzą aktywny tryb życia,
  • stawiają na wysoki komfort użytkowania szkieł przez cały dzień.
 

Soczewki dostępne są także w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -9,00 do +6,50
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 4.88/5 na podstawie 8 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Jako użytkownik soczewek kontaktowych od ponad 20 lat, wymagający bo stosujący soczewki przez cały dzień, wykonujący intensywną pracę wzrokową i dodatkowo obarczony solidną wadą wzroku (-7,5D) oceniam te soczewki na 5 gwiazdek - komfort użytkowania jest co najmniej bardzo dobry, soczewki stosunkowo łatwo się zakłada, moc deklarowana jest w moim odczuciu zgodna z rzeczywistością. Polecam.
Soczewki bardzo dobre. Świetnie się je nosi - są niewyczuwalne. Jedynym mankamentem (dla mnie) jest to, że pod koniec dnia miałem strasznie przekrwione oko. Co gorsza gdy nosiłem je 24h z rana zaobserwowałem pęknięte naczynko w oku. Jednakże wszystko okej. Polecam!!
Soflens Daily Disposable pomimo niskiej ceny są świetne. zamieniłna nie dailies i nie żałuję
bardzo dobre soczewki; wysoki komfort noszenia; ponieważ noszę szkło tylko na jednym oku, przy innych soczewkach bywało, że odczuwałem dużą różnicę pomiędzy okiem z soczewką a bez; przy tych soczewkach praktycznie nie czuje się żadnego dyskomfortu. Łatwo się zakładają i zdejmują.
Najlepsze! Z ciekawości kupuję nowości, które się ukazują na rynku, ale i tak zawsze wracam do tych. Jak dla mnie nie ma lepszych. Nawet okulista stwierdził, że genialnie leżą na moim oku.
Soczewki jak na taką cenę są super!
Super soczewki! Zero jakichkolwiek niedogodności! Po Dailies All Day Comfort i Acuvue 1-day Trueye - najlepszy wybór!!
W sumie jakośc widzenia ok, ale czuć je w oku. Od święta może być, ale nie wyobrażam sobie na stałe. Po latach używania Optima FW szukam dalej.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?