Jesteś tutaj:

PureVision Multifocal 6 szt.

+ płyn GRATIS! ( do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek Purevision Multifocal 6 szt., a płyn Biotrue 60 ml otrzymasz GRATIS!

*W przypadku braku gratisowych płynów, Klient otrzyma zestaw podróżny GRATIS!

Soczewki PureVision Multifocal to miękkie soczewki przeznaczone do korygowania wady prezbiopii, znajdujące się w ofercie firmy Bausch & Lomb.

 

Charakterystyka soczewek PureVision Multifocal:


PureVision Multifocal to soczewki progresywne, których zadaniem jest zapewnienie wyraźnego widzenia na odległości dalekie, bliskie oraz pośrednie. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii All-Distance Optics. PureVision Multifocal to jedyne multifokalne soczewki silikonowo-hydrożelowe, do stworzenia których wykorzystano materiał AerGel. Dzięki niemu soczewki są bardziej odporne na powstawanie osadów białkowych na jej powierzchni oraz odpowiednio nawilżone przez cały okres ich stosowania. Ponadto, AerGel powoduje, że do oczu dostaje się odpowiednia ilość tlenu, co przekłada się na długotrwałe uczucie komfortu.

Soczewki PureVision Multifocal stworzono z myślą o osobach, które nie chcą każdego dnia zakladac i zdejmować szkieł. Można je nosić w trybie ciągłym (przez 30 dni i 29 nocy bez zdejmowania).

 

Dla kogo soczewki PureVision Multifocal?


PureVision Multifocal to soczewki przeznaczone dla osób z wadą starczowzroczności, która najczęściej pojawia się po 45-50 roku życia. PureVision Multi-Focal są więc idealne dla osób, które:

 

  • chcą cieszyć się wyraźnym widzeniem bez naprzemiennego wkładania dwóch par okularów korekcyjnych,
  • są aktywne,
  • nawet po przekroczeniu 50 roku życia chcą dalej cieszyć się używaniem soczewek.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki PureVision Multifocal nie wymagają pielęgnacji, pod warunkiem, że są noszone w trybie ciągłym. Jeśli są używane w trybie mieszanym lub dziennym konieczna jest ich pielęgnacja płynami czyszczącymi. Do pielęgnacji soczewek PureVision Multifocal polecamy szczególnie płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszej ofercie.

 

W niektórych przypadkach okres oczekiwania na te soczewki może wynosić do 15 dni roboczych.

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki progresywne
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -10,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
(Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 6 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Naprawde udany produkt, dzieki progresji nareszcie zapominam o swojej ślepocie:-). Daje wystarczający komfort na dalekie, pośrednie i częściowo bliskie widzenie. Nie można swobodnie czytać druku, ale większe litery całkowicie bez problemu. Fantastyczne!
Są rewelacyjne !!! 5 lat nosiłam Aquve Bifocal . Teraz zaryzykowałam zmianę i jestem zachwycona :-)))
Grażka Potwierdzam, progresja działa, ostatnie soczewki te same ale bez progresji niestety z bliska nie dawały mi mozliwości odczytania szczególnie mniejszych liter, natomiast w tej chwili jest zupełnie dobrze - polecam.
W porównaniu do "normalnych" PureVision o tej samej mocy, soczewki progresywne zdają się być o ok 0.5 dioptrii słabsze jeśli chodzi o widzenie daleko. Natomiast blisko faktycznie widzi się bardzo wygodnie. Poza tym ostrość dalekiego widzenia zależna jest od oka i jego kaprysów - raz widzę dokładnie, innym razem trochę rozmyte. W "normalnych" soczewkach nigdy takiego efektu nie doświadczałem. Ogólnie - warto spróbować i doświadczalnie dobrać odpowiednią moc i addycję. Soczewki które testuję: -4.75 add. 1.5. Następnym razem kupię -5.00 add 2.5
Faktycznie ta progresja działa - bardzo dobry produkt.
Dobry produkt.Łatwe zakładanie .Progresja działa u mnie w zakresie odległości dalekich i pośrednich typu monitor.Zwiększanie mocy skutkuje pogorszeniem jakosci widzenia dalekiego.Lekarz bezdradny.Ale i tak np podczas jazdy samochodem tz widzenie drogi i np .nawigacji sprzwdza się rewelacyjne. Na oku niewyczuwalne.Polecam Co do progresji to ja mam wadę plus.Trudniej dobrać progresywne

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?