Jesteś tutaj:

ReNu MPS 360 ml dla wrażliwych oczu

Nasza cena:
34.99 zł
Ze zniżką:
31.49 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 360 ml

Polecamy

Kolorowe pudełko na soczewki - Zwierzątka
Cena: 9.99 zł

Płyn wielofunkcyjny Bausch&Lomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus polecanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach. ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego użytku, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Płyn do soczewek ReNu MPS Multi-Purpose Solution 360 ml to sprawdzony preparat, który skutecznie zadba o twoje soczewki kontaktowe. Mniejsze 120 ml buteleczki to doskonale rozwiązanie podczas podróży. Jeśli jednak szukasz produktu, który na co dzień będzie pomagał ci w czyszczeniu i dezynfekcji soczewek, warto zaopatrzyć się w większą butelkę - jest bardziej opłacalna oraz pozwoli ci na dłużej cieszyć się wysokiej jakości preparatem.

 

Charakterystyka płynu ReNu MPS:

 

Skład ReNu MPS 360 ml został opracowany w taki sposób, że płyn spełni wymagania osób ze szczególnie wrażliwymi oczami. Osoby cierpiące na różnorodne alergie, łzawienie czy przesuszenie oka, bardziej narażone są na niedogodności związane z noszeniem soczewek kontaktowych. Tacy klienci szybciej odczuwają zmęczenie oka oraz gorzej znoszą np. przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. Codzienne używanie płynu ReNu MPS 360 ml pozwoli im na wydłużone poczucie komfortu oraz sprawi, że soczewka przez dłuższy czas będzie elastyczna i nawilżona.

Komfort widzenia to nie tylko wybór właściwej mocy soczewek i innych jej parametrów; to również odpowiednia ich pielęgnacja, dezynfekcja i przechowywanie. Wybierając sprawdzony produkt, pozwolimy soczewkom dłużej zachować idealną kondycję, co oczywiście przełoży się na naszą wygodę. Właściwe oczyszczenie soczewki i przechowywanie jej w przebadanym, cieszącym się poważaniem klientów, preparacie to coś, co powinno być traktowane priorytetowo. Tylko wtedy zyskujemy pewność, że nasze oczy traktujemy z należytą troską i dbamy o każdy etap związany z noszeniem soczewek kontaktowych.

 

Skład:

  • kwas borowy,
  • sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego,
  • boran sodu
  • chlorek sodu,
  • DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%,
  • poloksamina 1%.
Nie zawiera składników takich jak chlorheksydyna czy thimerosal.  Płyn dostępny jest również w mniejszym opakowaniu:

Parametry
Kategoria Płyny pielęgnacyjne
Producent BAUSCH & LOMB
Cena za 100 ml 9.72 zł
(Średnia ocena 4.8/5 na podstawie 10 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Bardzo dobry płyn, wystarcza na dłużej niż inne płyny o tej samej pojemności bo mam wrażenie że dokładniej czyści soczewki
Jak dla mnie to najlepszy płyn. Próbowałem również innych, ale ten mnie nie zawiódł.
Najlepszy płyn jaki dotąd stosowałam. Mam wrażliwe oczy, a ten płyn sprawdza się znakomicie.
Polecam serdecznie, próbowałam innych płynów, ale z reguły oczy mnie bolały i piekły, na początku myślałam, że to wina soczewek, ale jednak nie, nie warto zmieniać tego co dobre :)
Mam bardzo wrażliwe oczy, a płyn sprawdza sie wspaniale- koniec przykrego pieczenia czy zakładaniu soczewek. :)
Świetny płyn, polecam w 100% :) Przestawiłem się z Renu i różnica jest wielka, od tej pory kupuje tylko ten płyn :)
Na prawdę bardzo dobry płyn. Używam go od ponad roku i jestem zadowolona. Polecam!
Bardzo dobry, szczerze polecam. Przestawiłam się z Renu, i aż się zdziwiłam jak bardzo czuć różnicę :)
Używam od ponad roku i naprawdę polecam, zwłaszcza do wrażliwych oczu :)
Dobry płyn i wydajny.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?