Jesteś tutaj:

Air Optix® Aqua 6 szt.

+ soczewki GRATIS! (do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek Air Optix Aqua 6 szt, a 2 x AquaView Monthly 1 szt. otrzymasz GRATIS!

* W przypadku braku gratisowych soczewek AquaView Monthly, Klient otrzymuje zestaw podróżny GRATIS!

 

W związku z przejęciem firmy Ciba Vision przez firmę ALCON w sprzedaży znajdują się opakowania zarówno z napisem: Ciba Vision jak i ALCON z nową szatą graficzną. Jest to dokładnie ten sam oryginalny produkt.

 

Soczewki Air Optix® Aqua to sferyczne soczewki miesięczne, które znajdują się w ofercie jednego z najpopularniejszych na świecie producentów soczewek kontaktowych - Alcon® Vision Care.

 

Charakterystyka soczewek Air Optix® Aqua:


Air Optix® Aqua to soczewki nowej generacji wykonane z oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego - Lotrafilcon B. Największą zaletą soczewek Air Optix® Aqua jest to, że dostarczają oczom nawet do 5 razy więcej tlenu niż inne soczewki hydrożelowe. Powoduje to, że oczy nie są zaczerwienione, a ich użytkownicy nie odczuwają żadnego dyskomfortu w trakcie ich stosowania.

Soczewki Air Optix® Aqua wyposażone zostały w system nawilżający AQUA, który gwarantuje najwyższy komfort noszenia na trzech poziomach:

 

  • KOMFORT OD MOMENTU ZAŁOŻENIA SOCZEWKI- wszystko za sprawą unikalnej substancji nawilżającej znajdującej się na powierzchni soczewki, która tworzy jedwabistą powłokę ułatwiającą mruganie,
  • KOMFORT PRZEZ CAŁY DZIEŃ - oddychający materiał, z którego wykonana jest soczewka pomaga osiągnąć i utrzymać nawilżenie na optymalnym poziomie minimalizując tempo odwodnienia,
  • KOMFORT KAŻDEGO DNIA - ultra gładka powierzchnia o podwyższonej zwilżalności i doskonałej odporności na osady.

 

Soczewki Air Optix® Aqua są bardziej odporne na powstawanie na ich powierzchni osadów białkowych dzięki zastosowaniu w nich opatentowanej technologii modyfikacji powierzchni w plazmie. Soczewki mają jasnoniebieską barwę, co ułatwia manipulowanie soczewką.
Soczewki przeznaczone są do stosowania przez okres miesiąca w trybie dziennym. Istnieje jednak możliwość stosowania ich w trybie ciągłym, ale nie dłużej niż 6 nocy.

 

Dla kogo soczewki Air Optix® Aqua?


Soczewki Air Optix® Aqua rekomendowane są w szczególności osobom, które używają soczewek przez więcej niż 11 godzin dziennie, a także tym, którym czasami zdarza się zasnąć w soczewkach. Sporadyczne zaśnięcie w soczewkach Air Optix® Aqua nie wywołuje podrażnień oka, podobnie jak ich przedłużone noszenie połączone z pracą przy komputerze.

Soczewki Air Optix® Aqua polecane są tym, którzy:

 

  • preferują soczewki miesięczne,
  • wiele godzin dziennie pracują przy komputerze,
  • przebywają w zadymionych, suchych lub klimatyzowanych pomieszczeniach,
  • odczuwają dyskomfort związany z użytkowaniem obecnych soczewek,
  • od soczewek oczekują najwyższego komfortu użytkowania.
 

Pielęgnacja soczewek:

 
Soczewki Air Optix® Aqua to soczewki miesięcznej wymiany, przeznaczone do stosowania w dzień. Pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Air Optix® Aqua polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.


Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua występują także często pod nazwą handlową iWear Air.

 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent ALCON
Moc -10,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 4.72/5 na podstawie 150 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Soczewki się nie skręcają, dość sztywne - co jest dużym plusem przy zakładaniu. Podczas długiej pracy przy komputerze niestety wysuszają oczy i ma się poczucie lekkiego "piasku pod powiekami". Ale z dostępnych na rynku noszę je najdłużej i jestem zadowolona.
Bardzo dobre w użytkowaniu, można nosić cały dzień od rana do wieczora. Szybka wysyłka, polecam:)
"Soczewki się nie skręcają, dość sztywne - co jest dużym plusem przy zakładaniu. Podczas długiej pracy przy komputerze niestety wysuszają oczy i ma się poczucie lekkiego "piasku pod powiekami"." Podpisuję się pod tym.
Soczewki się nie skręcają, dość sztywne - co jest dużym plusem przy zakładaniu. Podczas długiej pracy przy komputerze niestety wysuszają oczy i ma się poczucie lekkiego "piasku pod powiekami". Ale z dostępnych na rynku noszę je najdłużej i jestem zadowolony.
Świetne soczewki. Szybka wysyłka,super kontakt.POLECAM :)
Wszystko super, polecam.
Jestem bardzo zadowolona z soczewek. Polecam wszystkim. :)
Bardzo dobre soczewki, nawet po 14h nie czuć ich na oku bez żadnego dodatkowego nawilżania. Komfort noszenia w pierwszym tygodniu i czwartym taki sam :)
Noszę od ponad 5 lat i ani razu mnie nie zawiodły. W ogóle nie czuć ich na oku, nie raz nawet zdarzyło mi się w nich zasnąć lub bardzo krótko trzymać w płynie i nadal nie traciły komfortu noszenia. Obraz niezamglony, wyraźny nawet przy długiej pracy przy komputerze. Warte polecenia!
Najlepsze soczewki jakich używałam. Nie wysuszają oka, nie zachodzą mgłą, dobra aplikacja.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?