Jesteś tutaj:

Proclear Sphere™ 3 szt.

+ soczewka GRATIS!

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Do każdego opakowania soczewek Proclear Sphere™ 3 szt., soczewkę AquaView Monthly 1 szt.* otrzymasz GRATIS!

* W przypadku braku gratisowych soczewek AquaView Monthly, Klient otrzymuje zestaw podróżny GRATIS!

Soczewki Proclear Sphere to miesięczne soczewki sferyczne, które są dostępne w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Proclear Sphere:


Proclear Sphere to soczewki miesięcznej wymiany przeznaczone do korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Do produkcji soczewek Proclear Sphere wykorzystano materiał Omafilcon B, który w połączeniu z wysokim stopniem uwodnienia soczewki wynoszącym 62% gwarantuje wysoki komfort noszenia przez cały okres stosowania.

Najwyższy komfort stosowania soczewek Proclear Sphere gwarantuje wykorzystanie PC Technology™, dzięki której soczewki znakomicie wiążą wodę i nawadniają soczewkę chroniąc ją jednocześnie przed wysychaniem. PC Technology™ powoduje również przyciąganie oraz wiązanie wody na powierzchni soczewki, dzięki czemu tworzy się bariera ochronna utrzymująca soczewkę w czystości. W ten sposób Proclear Sphere pozostaje nawilżona i wygodna w noszeniu przez cały dzień.

Soczewki Proclear Sphere zostały skonstruowane w taki sposób, by być jak najbardziej odporne na powstawanie osadów białkowych. Z kolei duża przepuszczalność tlenu sprawia, że soczewka nie blokuje dostępu tlenu do rogówki, co w pozytywny sposób wpływa na tolerancję szkieł kontaktowych.

 

Dla kogo soczewki Proclear Sphere?


Proclear Sphere to soczewki rekomendowane osobom, które preferują stosowanie soczewek planowej wymiany. Szczególnie polecane są tym, którzy cierpią z powodu suchości oka lub umiarkowanego dyskomfortu w czasie noszenia soczewek.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Proclear Sphere są miesięcznymi soczewkami kontaktowymi, wymagają więc codziennej pielęgnacji przy użyciu płynów pielęgnacyjnych. Do czyszczenie soczewek Proclear Sphere polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.


Soczewki dostępne są także w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent COOPER VISION
Moc -20,00 do +20,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 4.33/5 na podstawie 9 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Dla mnie najlepsze soczewki na rynku, komfortowe w noszeniu, nie przesuszają i przede wszystkim mają bardzo wysokie moce.
Super soczewki. Bardzo polecam
Soczewki są genialne, mimo tego, że niestety się wyszczerbiają to prawda,zdarzyło mi się to w ostatnio zakupionych opakowaniach, na pewno z tego powodu nie da się ich nosić dłużej niż miesiąc a czasem trzeba pożegnać się z nimi wcześniej. Ale to ich jedyna wada, poza tym same zalety przede wszystkim w ogóle nie czuje się ich na oczach, oczy nie wysychają, są tak wygodne, że zdarza mi się kompletnie o nich zapomnieć i w nich zasnąć i są to jedyne soczewki w których mogę przespać całą noc, obudzić się rano i dalej w nich chodzić bez dyskomfortu w oczach, czego oczywiście nie polecam i czego robić nie należy, ale soczewkach innych firm taka opcja jest w ogóle niemożliwa. W soczewkach innych firm, nie jestem w stanie nawet pracować przed komputerem dłużej niż 2 lub 3 godziny, bo wysychają mi oczy i boli mnie głowa, a gdybym w nich zasnęła to po godzinie budzę się z piekącymi czerwonymi oczami i natychmiast soczewki muszą zdjąć. Dodam, że przetestowałam większość dostępnych na rynku soczewek i te najbardziej znane w porównaniu z tymi są po prostu do niczego.
Witam noszę soczewki już od jakiegoś czasu szukalem różnych az wkońcu trafilem na te i powiem że są rewelacyjne przy inych nieroztawalem się z kroplami a te noszę cały dzień czesto zdejmuje je nawet prawie nad ranem i nadal sa nawilżone. Tu czytalem ze komuś soę wyszczerbiaja hmmmmmm pewnie kwestia ich uzytkowania bo mi ani jedna sie nie wyszczerbiła. Bardzo polecam te soczewki są niezwykle przejzyste i oko je obrze przyswaja
Soczewki wygodne, ale bardzo delikatne. Nie polecam ich zakupu. Bardzo wrażliwe i niestety po krótkim czasie miały uszczerbienia na krawędziach. Problem pojawił się we wszystkich trzech parach, które nosiłam.
mnie niestety zle sie je nosiło:-(( wracam do poprzednich
Soczewki godne polecenia.
Nosze soczewki od 5 lat wypróbowałam wiele produktów, Proclear Sphere są zdecydowanie najlepsze! Warto zwrócić uwagę, że zawierają aż 62% wody co daje niesamowity komfort noszenia Soczewki godne polecenia!!
Niesamowity komfort noszenie. Polecam.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?