Jesteś tutaj:

Proclear Sphere™ 3 szt.

+ soczewka GRATIS!

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Do każdego opakowania soczewek Proclear Sphere™ 3 szt., soczewkę AquaView Monthly 1 szt.* otrzymasz GRATIS!

* W przypadku braku gratisowych soczewek AquaView Monthly, Klient otrzymuje zestaw podróżny GRATIS!

Soczewki Proclear Sphere to miesięczne soczewki sferyczne, znajdujące się w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Cooper Vision.

 

Charakterystyka soczewek Proclear Sphere:


Proclear Sphere są soczewkami miesięcznej wymiany przeznaczonyki do korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Wykorzystany w produkcji soczewek Proclear Sphere, materiał Omafilcon B, wraz z połączeniem z wysokim stopniem uwodnienia soczewki (62%) gwarantują uzyskanie najwżyszego komfort użytkowania w trakcie całego okresu noszenia soczewek.

Najwyższy komfort płynący z użytkowania soczewek Proclear Sphere gwarantuje PC Technology™, dzięki której soczewki w najwyższym stopniu wiążą wodę i nawadniają soczewkę zapewniając jednocześnie pełną ochronę przed wysychaniem. Technologia materiałowa gwarantuje także przyciąganie oraz wiązanie cząsteczek wody na powierzchni soczewki, przez co na ich powierzchni tworzy się bariera ochronna utrzymująca soczewkę w czystości. Tym sposobem soczewki Proclear Sphere pozostają nawilżone i wygodne w noszeniu przez cały dzień.

Soczewki Proclear Sphere skonstruowano tak, aby były one jak najbardziej odporne na powstawanie osadów białkowych. Także zwiększona przepuszczalność tlenu sprawia, że soczewka nie blokuje dostępu tlenu do rogówki, co w pozytywny sposób wpływa na przyswajanie szkieł kontaktowych przez oko.

 

Dla kogo soczewki Proclear Sphere?


Proclear Sphere to soczewki stworzone z myślą o osobach, preferujących stosowanie soczewek planowej wymiany. Szczególnie polecane są osobom uskarżającym się na dolegliwość suchego oka lub dyskomfortu w czasie noszenia soczewek.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Proclear Sphere są miesięcznymi soczewkami kontaktowymi, wymagają więc codziennej pielęgnacji przy użyciu płynów pielęgnacyjnych. Do czyszczenie soczewek Proclear Sphere polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.

 

Soczewki dostępne są także w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent COOPER VISION
Moc -20,00 do +20,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 4.33/5 na podstawie 9 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Dla mnie najlepsze soczewki na rynku, komfortowe w noszeniu, nie przesuszają i przede wszystkim mają bardzo wysokie moce.
Super soczewki. Bardzo polecam
Soczewki są genialne, mimo tego, że niestety się wyszczerbiają to prawda,zdarzyło mi się to w ostatnio zakupionych opakowaniach, na pewno z tego powodu nie da się ich nosić dłużej niż miesiąc a czasem trzeba pożegnać się z nimi wcześniej. Ale to ich jedyna wada, poza tym same zalety przede wszystkim w ogóle nie czuje się ich na oczach, oczy nie wysychają, są tak wygodne, że zdarza mi się kompletnie o nich zapomnieć i w nich zasnąć i są to jedyne soczewki w których mogę przespać całą noc, obudzić się rano i dalej w nich chodzić bez dyskomfortu w oczach, czego oczywiście nie polecam i czego robić nie należy, ale soczewkach innych firm taka opcja jest w ogóle niemożliwa. W soczewkach innych firm, nie jestem w stanie nawet pracować przed komputerem dłużej niż 2 lub 3 godziny, bo wysychają mi oczy i boli mnie głowa, a gdybym w nich zasnęła to po godzinie budzę się z piekącymi czerwonymi oczami i natychmiast soczewki muszą zdjąć. Dodam, że przetestowałam większość dostępnych na rynku soczewek i te najbardziej znane w porównaniu z tymi są po prostu do niczego.
Witam noszę soczewki już od jakiegoś czasu szukalem różnych az wkońcu trafilem na te i powiem że są rewelacyjne przy inych nieroztawalem się z kroplami a te noszę cały dzień czesto zdejmuje je nawet prawie nad ranem i nadal sa nawilżone. Tu czytalem ze komuś soę wyszczerbiaja hmmmmmm pewnie kwestia ich uzytkowania bo mi ani jedna sie nie wyszczerbiła. Bardzo polecam te soczewki są niezwykle przejzyste i oko je obrze przyswaja
Soczewki wygodne, ale bardzo delikatne. Nie polecam ich zakupu. Bardzo wrażliwe i niestety po krótkim czasie miały uszczerbienia na krawędziach. Problem pojawił się we wszystkich trzech parach, które nosiłam.
mnie niestety zle sie je nosiło:-(( wracam do poprzednich
Soczewki godne polecenia.
Nosze soczewki od 5 lat wypróbowałam wiele produktów, Proclear Sphere są zdecydowanie najlepsze! Warto zwrócić uwagę, że zawierają aż 62% wody co daje niesamowity komfort noszenia Soczewki godne polecenia!!
Niesamowity komfort noszenie. Polecam.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?