Jesteś tutaj:

Biomedics 55 evolution™ - moce ujemne

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Charakterystyka soczewek Biomedics 55 Evolution:

 

Soczewka Biomedics 55 Evolution jest nową generacją dobrze znanej i sprawdzonej soczewki Biomedics 55 (znanej w Polsce również jako Mediflex 55) produkowanej przez Cooper Vision.

 

Soczewki Biomedics 55 Evelutions

 

Niezwykły komfort użytkowania soczewki Biomedics 55 Evolution zapewniony jest dzięki precyzyjnie wykonanej krawędzi, o wiele cieńszej i bardziej zaokrąglonej niż w poprzednich modelach. Unikalny system korekcji aberracji (ANS) doskonale redukuje aberrację sferyczną zarówno soczewki jak i oka.

Wysokie uwodnienie - 55% gwarantuje komfort noszenia, a odpowiednie zabarwienie manipulacyjne ułatwia zakładanie soczewki. Soczewka posiada filtr UV, chroniący oko przed złym wpływem promieni soczewki na powierzchnię oka. Dostępna jest w szerokim zakresie mocy +8,00 D do -10,00 D. Soczewka ta jest sprzedawana również pod nazwami: Medisoft 55, Rythmic Premium 55, Mediflex 55, Cadence 55, Ons Merk 55, Promolens UV, Consan.

Opakowanie soczewki Biomedics 55 Evolution w porównaniu ze swoim starszym odpowiednikiem jest o wiele bardziej wygodne - mniejsze i łatwiejsze do otwarcia.

 

Moce minusowe są dostępne w krzywiźnie 8.6 lub 8.9.
Dla mocy dodatnich jest tylko krzywizna 8.8

 

Soczewki dostępne są również w mocach dodatnich:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent COOPER VISION
Moc -10,00 do -0,25
Krzywizna 8,6; 8,9
Średnica 14,2
(Średnia ocena 3.71/5 na podstawie 7 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Używam soczewek kontaktowych od 15 lat, z czego Biomedics od 3. I są dla mnie idealne. Najlepsze ze wszystkich, jakich używałam. Przez cały dzień noszenia, nie czuję ich na oku. Zniknęła suchość oka, czy uwieranie po kilku godzinach korzystania dziennie, jak czasem bywało przy innych soczewkach. Odkąd używam tych soczewek zapominam, że cokolwiek mam na oku.
Noszę te soczewki już od ok 5 lat i nigdy nie miałam z nimi problemów. Owszem zdarzało się że musiałam wieczorem wyjąć ale to normalne np pracując przed komputerem. Nigdy mi nie wypadły, czasem ostatnio miałam tylko zaczerwienione oko ale da się przeżyć.
Nie polecam... pół roku starałem się je polubić. Przemieszczały się na oku wedle własnych upodobań, po 10 godzinach noszenia człowiek miał ochote sobie oko widelcem wydłubać. Wysuszały oko
Byłam z soczewek Biomedics zadowolona, dopóki nie wypróbowałam Air Optix. Nawet się nie spodziewałam, że różnica może być tak wielka. Biomedics lekko uwierają, szczególnie po kilku godzinach noszenia. Oko szybko się wysusza, zwłaszcza podczas czytania, czy pracy przy komputerze. Nieraz po całym dniu soczewki wręcz przyklejały się do oczu, tak, że miałam problem z ich wyciągnięciem. Poza tym ich kontury są bardziej dostrzegalne w oku, niż w przypadku Air Optix. Biomedics nie są najgorsze, ale też nie najlepsze.
Wielki plus soczewek - błyskawiczne i bezproblemowe zakładanie. Poza tym same minusy: oko szybko się wysusza, soczewki uwierają, wrażenie "wypadania" soczewki z oka, kiepsko dostosowują się do widzenia z dużych odległości
Aneta A dla mnie są to najlepsze soczewki jakich do tej pory używałam.
Najlepsze z tych co do tej pory miałam.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?