Jesteś tutaj:

Biomedics 55 evolution™ - moce ujemne

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Niestrudzone wysiłki badaczy przynoszą efekty w postaci coraz bardziej nowoczesnych technologii w dziedzinie soczewek kontaktowych. Od soczewki klienci oczekują obecnie najwyższego komfortu podczas noszenia. W tym celu podejmowane są próby opracowania rozwiązania, które nie tylko idealnie wyrówna wadę wzroku, ale też pozwoli użytkownikowi cieszyć się każdego dnia wygodą i zapomnieć o problemach z ostrym widzeniem. Właśnie na to pozwalają nowoczesne soczewki Biomedics 55 Evolution.

 

Charakterystyka soczewek Biomedics 55 Evolution:

 

Soczewka Biomedics 55 Evolution jest nową generacją dobrze znanej i sprawdzonej soczewki Biomedics 55 (znanej w Polsce również jako Mediflex 55) produkowanej przez Cooper Vision. Dzięki najwyższym parametrom uwodnienia i przepuszczania tlenu, pomaga korygować wzrok milionom użytkowników na całym świecie.

 

Soczewki Biomedics 55 Evelutions

 

Niezwykły komfort użytkowania soczewki Biomedics 55 Evolution zapewniony jest dzięki precyzyjnie wykonanej krawędzi, o wiele cieńszej i bardziej zaokrąglonej niż w poprzednich modelach. Dzięki temu osoby, które posiadają bardzo wrażliwe oczy, nie odczują nieprzyjemnych dolegliwości związanych z podrażnieniem. Każdy fragment soczewki powstał bowiem w trosce o komfort nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Unikalny system korekcji aberracji (ANS) doskonale redukuje aberrację sferyczną zarówno soczewki jak i oka.

 

Zalety soczewek Biomedics 55 Evolution:

 

Wysokie uwodnienie - 55% gwarantuje komfort noszenia. Ten parametr zapobiega wysuszaniu soczewki, które objawia się dyskomfortem podczas mrugania czy patrzenia dłużej w jeden punkt. Zbyt suche oko jest podrażnione, a jego białko charakteryzuje się nieestetycznym, czerwonawym zabarwieniem. Z soczewkami Biomedics 55 Evolution uda ci się tego uniknąć, a twoje oczy wyglądać będą na zadbane, wypoczęte i przede wszystkim... będą zdrowe!

Twórcy soczewki zadbali o wszystko, w tym o bezproblemowe używanie soczewki. Odpowiednie zabarwienie manipulacyjne nie tylko ułatwia zakładanie soczewki, ale też pozwala w łatwiejszy sposób zauważyć ją w pojemniczku, co upraszcza jej wydobycie. Soczewka posiada filtr UV, chroniący oko przed złym wpływem promieni soczewki na powierzchnię oka. Jest więc swoistą barierą między delikatnym narządem wzroku a nieprzychylnymi czynnikami atmosferycznymi.

 

Dla kogo soczewki Biomedics 55 Evolution?

 

Użytkownicy soczewek różnią się preferencjami, wadami wzroku i krzywizną gałki ocznej. To, co ich łączy, to chęć odczuwania wygody przez cały dzień i możliwość zapomnienia o tym, że noszą oni soczewki kontaktowe. Biomedics 55 Evolution stworzone zostały z myślą o Twoim komforcie oraz z uwzględnieniem różnorodnych potrzeb klientów. Właśnie dlatego soczewka dostępna jest w szerokim zakresie mocy +8,00 D do -10,00 D. To nowoczesne rozwiązanie pozwoli ci więc cieszyć się aktywnym życiem nawet przy dużych wadach wzroku.

Soczewka ta jest sprzedawana również pod nazwami: Medisoft 55, Rythmic Premium 55, Mediflex 55, Cadence 55, Ons Merk 55, Promolens UV, Consan.

Producenci soczewek nie ustają w opracowywaniu najbardziej optymalnych rozwiązań. Tyczy się to nie tylko składu soczewki, jej właściwości i wpływu na narząd wzroku, ale też tego, jak ją zapakowano. Opakowanie soczewki Biomedics 55 Evolution w porównaniu do swojego starszego odpowiednika jest o wiele bardziej wygodne - mniejsze i łatwiejsze do otwarcia. Zaufaj sprawdzonemu producentowi i ciesz się taką korekcją wady wzroku, która pozwoli ci odczuwać komfort na każdym etapie korzystania z soczewki, już od momentu wyjęcia jej z opakowania.

 

Moce minusowe są dostępne w krzywiźnie 8.6 lub 8.9.
Dla mocy dodatnich jest tylko krzywizna 8.8

 

Soczewki dostępne są również w mocach dodatnich:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent COOPER VISION
Moc -10,00 do -0,25
Krzywizna 8,6; 8,9
Średnica 14,2
(Średnia ocena 3.71/5 na podstawie 7 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Używam soczewek kontaktowych od 15 lat, z czego Biomedics od 3. I są dla mnie idealne. Najlepsze ze wszystkich, jakich używałam. Przez cały dzień noszenia, nie czuję ich na oku. Zniknęła suchość oka, czy uwieranie po kilku godzinach korzystania dziennie, jak czasem bywało przy innych soczewkach. Odkąd używam tych soczewek zapominam, że cokolwiek mam na oku.
Noszę te soczewki już od ok 5 lat i nigdy nie miałam z nimi problemów. Owszem zdarzało się że musiałam wieczorem wyjąć ale to normalne np pracując przed komputerem. Nigdy mi nie wypadły, czasem ostatnio miałam tylko zaczerwienione oko ale da się przeżyć.
Nie polecam... pół roku starałem się je polubić. Przemieszczały się na oku wedle własnych upodobań, po 10 godzinach noszenia człowiek miał ochote sobie oko widelcem wydłubać. Wysuszały oko
Byłam z soczewek Biomedics zadowolona, dopóki nie wypróbowałam Air Optix. Nawet się nie spodziewałam, że różnica może być tak wielka. Biomedics lekko uwierają, szczególnie po kilku godzinach noszenia. Oko szybko się wysusza, zwłaszcza podczas czytania, czy pracy przy komputerze. Nieraz po całym dniu soczewki wręcz przyklejały się do oczu, tak, że miałam problem z ich wyciągnięciem. Poza tym ich kontury są bardziej dostrzegalne w oku, niż w przypadku Air Optix. Biomedics nie są najgorsze, ale też nie najlepsze.
Wielki plus soczewek - błyskawiczne i bezproblemowe zakładanie. Poza tym same minusy: oko szybko się wysusza, soczewki uwierają, wrażenie "wypadania" soczewki z oka, kiepsko dostosowują się do widzenia z dużych odległości
Aneta A dla mnie są to najlepsze soczewki jakich do tej pory używałam.
Najlepsze z tych co do tej pory miałam.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?