Jesteś tutaj:

Eyeye Bioxy™ 6 szt.

+ zestaw podróżny GRATIS! (do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek Eyeye Bioxy 6 szt, a zestaw podróżny Angry Birds otrzymasz GRATIS!

Obecnie, coraz większe grono pacjentów, jako alternatywną metodę korekcji wad wzroku, wybiera soczewki kontaktowe. Bez wątpienia pozwalają one wykonywać wiele czynności, które uniemożliwiały tradycyjne okulary. Oczekuje się, aby soczewki były coraz doskonalsze, a więc w trosce o zadowolenie osób je noszących powstały asferyczne soczewki Eyeye Bioxy o miesięcznym trybie stosowania. Zapewniają one uzyskanie optymalnego poziomu komfortu i wygody, polepszają widzenie, a co najważniejsze dostosowują się do nowoczesnego, a zarazem wymagającego stylu życia.
 

Charakterystyka soczewek Eyeye Bioxy:


Eyeye Bioxy to soczewki miesięczne firmy Eyeye, przeznaczone do dziennego noszenia. Wykonano je z hypoalergicznego materiału Hioxifilcon A, który jest idealnym rozwiązaniem, dla osób borykających się z alergią. Posiada on takie same właściwości, jak naturalny system zwilżania filmu łzowego. Dzięki temu, powierzchnia rogówki chroniona jest przed wysuszeniem, a także zanieczyszczeniami. Wysokie uwodnienie soczewki (57%) oraz odpowiednia przepuszczalność tlenu do rogówki powodują, że soczewki Eyeye Bioxy, utrzymują oczy w świetnej kondycji. Zapewnienie wilgoci na najwyższym poziomie, przekłada się na komfortowe użytkowanie przez cały miesiąc.
 

Zalety soczewek Eyeye Bioxy:


Soczewki Eyeye Bioxy posiadają asferyczny kształt, który zmniejsza deformację obrazu. Ogniskują promienie świetlne w jednym punkcie, zapewniając tym samym lepszą rozdzielczość. Skutkuje to poprawą jakości widzenia, w porównaniu z soczewkami sferycznymi. Cenione jest to szczególnie w warunkach słabego oświetlenia. Soczewka asferyczna skupia jednakową moc, tym samym pacjent nie odczuwa dyskomfortu, nawet jeśli przesunie się nieznacznie na powierzchni oka. Nowoczesne technologie, wykorzystywane w trakcie produkcji, zapewniają pacjentom niebywałą wygodę.
Soczewki kontaktowe Eyeye Bioxy mają specjalnie zaprojektowany, okrągły profil krawędzi, dzięki czemu nie obciążają nabłonka rogówki. W porównaniu z innymi, często używanymi soczewkami o tradycyjnym kształcie, istnieje znacznie mniej punktów kontaktu z powierzchnią oczu. Przekłada się to na ograniczoną ilość mikrourazów, a także przedostawaniem się bakterii. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że strefa optyczna soczewki Eyeye Bioxy stopniowo maleje, a jej krawędź zwęża się. Umożliwia tym samym dopływ tlenu, zapewniając oczom maksymalny komfort. Zminimalizowanie komplikacji spowodowanych noszeniem soczewek, takich jak podrażnienia, wysuszanie lub pogorszenie widzenia, przekłada się na łatwiejsze i dłuższe użytkowanie. Ponadto zabarwienie Light Blue, ułatwia zakładanie soczewek, nie zmieniając jednak koloru tęczówki.
 

Dla kogo soczewki Eyeye Bioxy?


Eyeye Bioxy tworzono z myślą o krótkowidzach oraz dalekowidzach. Dedykowane są szczególnie osobom, posiadającym wrażliwe oczy, a także skłonnym do alergii.
 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Eyeye Bioxy należy codziennie po zdjęciu dokładnie oczyścić i zdezynfekować płynem do soczewek. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.

 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent BARNAUX
Moc -12,00 do +6,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
(Średnia ocena 3.69/5 na podstawie 14 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Jestem alergiczką. Czasami zdarzają się dni gdy nie mogę ich nosić, ale generalnie ze wszystkich które miałam te są najlepsze i najtańsze. Polecam
Soczewki idealne dla alergików oraz dla osób o wrażliwych oczach.
Te soczewki są dobre ale do paru godzin, może w wersji jako jedniodniowe by się sprawdziły niestety jako miesięczne odpadają zdecydowanie! Oko bardzo szybko w nich się męczy, przesusza, soczewka wyczuwalna jest na oku, już po paru godzinach soczewka zachodzi mgłą i jest bardzo nie komfortowa w użytkowaniu. O pracy przy komputerze w tych soczewkach to już od razu można zapomnieć, nie nadają się kompletnie! Odradzam zakup tych soczewek a polecam z czystym sumieniem zakupić Air Optix Aqua!
Jak dla mnie świetne soczewki, próbowałem z innymi ale jednak te są najwygodniejsze.
Soczewki wygodne, bardzo dobrze nawilżone, nie wywołujące podrażnien i godne polecenia.
beznadzieja...po tygodniu użytkowania są do wyrzucenia;/
Super zamawiam ok okolo 2 lat...
super soczewki zamawiam już 3 raz... ;)
A ja noszę je wiele lat i jestem zadowolona Jolanta
Szczerze nie polecam tych soczewek. Soczewki są nie wygodne, pod koniec dnia oczy okropnie pieką.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?