Jesteś tutaj:

Air Optix for Astigmatism 6 szt.

+ CashBack 10zł GRATIS! (do 2 op.)

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek Air Optix for Astigmatism 6 szt., a CashBack 10 zł* otrzymasz GRATIS!

* Cashback w formie vouchera dodawany jest do zamówienia.   Aktywny dla zamówień o wartości min. 10.01 zł, możliwy do wykorzystania przez 6 miesięcy od momentu złożenia zamówienia.


W związku z przejęciem firmy Ciba Vision przez firmę ALCON w sprzedaży znajdują się opakowania zarówno z napisem: Ciba Vision jak i ALCON z nową szatą graficzną. Jest to dokładnie ten sam oryginalny produkt.

 

 

Soczewki Air Optix® for Astigmatism to soczewki astygmatyczne miesięcznej wymiany znajdujące się w ofercie jednego z liderów w branży optycznej, firmę Alcon® Vision Care.

 

Charakterystyka soczewek Air Optix® for Astigmatism:


Air Optix® for Astigmatism to soczewki stworzone dla osób zmagających się z astygmatyzmem. Wykonano je z materiału Lotrafilcon B - materiału silikonowo-hydrożelowego, który sprawia, że soczewki przepuszczają nawet do 7 razy więcej tlenu niż tradycyjne astygmatyczne soczewki hydrożelowe o niskim Dk/t.

Dzięki unikatowej budowie soczewek Air Optix® for Astigmatism ich użytkownicy doświadczają najwyższego komfortu noszenia. Szeroka strefa optyczna gwarantuje doskonałą ostrość widzenia, a jednakowa grubość brzegów soczewki przekłada się na wysoki komfort ich stosowania. Soczewki Air Optix® for Astigmatism zostały wzbogacone o konstrukcję Precision Balance 8|4, która powoduje stabilność soczewki niezbędną do wyraźnego widzenia, zwłaszcza przy astygmatyzmie.

Soczewki Air Optix® for Astigmatism przeznaczone są do noszenia w dzień przez okres 30 dni lub do przedłużonego noszenia (podczas snu, do 6 nocy).

 

Dla kogo soczewki Air Optix® for Astigmatism?


Air Optix® for Astigmatism to soczewki skierowane do osób z astygmatyzmem, które czasami zasypiają w soczewkach. Soczewki Air Optix® for Astigmatism dotleniają rogówkę także w czasie snu, jednak nie należy wykorzystywać ich w ten sposób więcej niż 6 razy w ciągu okresu noszenia danej pary szkieł. Ponadto, polecane są wszystkim osobom, które:

 

  • odczuwają dyskomfort przy stosowaniu innych soczewek astygmatycznych,
  • skarżą się na problem zaczerwienionych i podrażnionych oczu,
  • preferują stosowanie miesięcznych soczewek torycznych,
  • często spędzają przed komputerem wiele godzin dziennie,
  • w soczewkach poszukują najwyższego komfortu użytkowania.
 

Pielęgnacja soczewek:

 
Soczewki Air Optix® for Astigmatism to astygmatyczne soczewki miesięczne, które wymagają pielęgnacji. Pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Air Optix® for Astigmatism polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.


Soczewki kontaktowe Air Optix for Astigmatism występują także często pod nazwą handlową iWear Air Astigmatism.

 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki toryczne
Producent ALCON
Moc +6,00 do -10,00
Krzywizna 8,7
Średnica 14,5
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 29 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Bardzo polecam szybka realizacja zamówienia nawet przy soczewkach Air Optix for Astigmatism z dużą wadą wzroku. Szybka dostawa. Super.U optyka kazali mi czekać 21 dni tu szybciutko.
Świetne soczewki, nie powodują suchego oka, noszę cały dzień bez problemu i bez nawilżania oczu :)
Od lat uzywam tych soczewek, ostatnio chcialam przetestowac inne, ale niestety okazaly sie niekomfortowe w noszeniu. Polecam Air Optix, nie powoduja suchosci oka, mozna je nosic bez obawy przez wiele godzin, nigdy nie mialam z nimi zadnego problemu!
Soczewki Air Optix for Astigmatism może i nie są tanie, ale za to najlepsze jakich kiedykolwiek używałem. Warto ich wypróbować!
W jeden dzień złożyłam zamówienie w następnym już dostawa.Soczewki super.
Bardzo szybka dostawa,soczewki super polecam produkt i sklep!!!!
Kupuję te soczewki od samego poczatku czyli juz od 3 lat i jestem bardzo zadowolona.Polecam;)
Moje ulubione, cóż więcej mogę powiedzieć. Świetnie się noszą, nie zachodzą mgłą, dobrze korygują :) i obsługa sklepu rewelacyjna :)
Kamil Zamówiłem w sobote, a dostałem soczewki już we wtorek:)
To już kolejny zakup i jak zwykle wszystko na najwyższym poziomie. Soczewki bardzo dobre polecam wszystkim !!!

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?