Jesteś tutaj:

Blink Contacts Soothing Eye Drops™ 10 ml

+ Krople do oczu GRATIS! (do 2 op.)

Nasza cena:
19.99 zł
Ze zniżką:
17.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 10 ml

Promocja

Kup dwa opakowania kropli Blink Contacts Soothing Eye Drops™ 10 ml, a trzecie otrzymasz GRATIS!

Charakterystyka kropli do oczu Blink Contacts Soothing Eye Drops:


Blink Contacts Soothing Eye Drops™ to ulga dla Twoich zmęczonych i suchych oczu. Gwarantują pełen komfort i odświeżenie.

W składzie kropli zawarta jest aktywna substancja, będąca naturalnym składnikiem oka, dzięki czemu działanie kropli łączy w sobie łagodność z dużą skutecznością. Krople są bardzo wydajne - dzienna dawka to jedna, dwie krople. Są także bardzo łatwe w stosowaniu (nie wymagane jest wyciąganie soczewek z oczu przed użyciem kropli). Krople można stosować niezależnie od rodzaju używanych soczewek kontaktowych.

Skład Blink Contacts Soothing Eye Drops: Hialuronian sodu 0,15%, środek konserwujący OcuPure 0,005%, chlorek wapnia (dwuwodny), chlorek potasu, chlorek sodu, bufor boranowy, chlorek magnezu, woda oczyszczona.

Parametry
Kategoria Krople do oczu
Producent AMO
Cena za 100 ml 199.90 zł
(Średnia ocena 5/5 na podstawie 6 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Krople użyłem pierwszy raz i muszę powiedzieć że są rewelacyjne, samo opakowanie jest bardzo zwyczajne (jak jakieś krople przeciwpchelne) ale jest tak wygodne w dozowaniu kropi na oko że nawet moja siostra zamykająca odruchowo oczy podczas zakraplania była zdziwiona jak wygodnie dozuje się krople na oczy. Nie powodują żadnego uczucia dyskomfortu a oczy odrazu czują się świeże z soczewkami jak i bez nich, praktyczne nawet podczas zakrapianego wieczoru gdzie niestety inne krople powodowały tylko kilku minutową ulgę. Jak najbardziej polecam spróbować te krople.
W 100% polecam te krople sa rewelacyjne nawizaja suche zmeczone oczy po szklach, soczewki sie nie sklejaja polecam
Naprawdę dobre, wcześniej używała kropli Clean Active ale nie przynosiły natychmiastowej ulgi. Teraz pozstaję wierna tylko Blink. Idealne na zmęczone i suche oko.
Fajne kropelki. Kupiłam je po raz pierwszy, używam je od jakiś 2 miesięcy (chciałam zaczekać z napisaniem opinii, żaby zobaczyć jak się spisują po dłuższych użyciu) i zdecydowanie są to jedne z lepszych kropelek dostępnych w tej cenie. Używam ich najczęściej z rana i wieczorem, chociaż zdarza mi się je również stosować bezpośrednio na kontakty. Nie powodują uczucia "sklejenia", którego nie znoszę i którym kieruję się przy kupnie i użyciu kropelek, a te w tym względzie spisują się bardzo dobrze. Polecam :)
świetne krople. ulga dla oka już po pierwszym użyciu. polecam!
Bardzo dobre, łagodzące podrażnienia suchego oka. Sprawdzają się zarówno do zastosowania przed założeniem soczewek, po zdjęciu, jak też na soczewki. Wypróbowałam już prawie wszytskie krople dostępne bez recepty - te są jak dotąd najlepsze. Polecam.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?