Jesteś tutaj:

Eyeye Hydraclair™ z prowitaminą B5 15 ml

Nasza cena:
19.99 zł
Ze zniżką:
17.99 zł
Ilość sztuk w opakowaniu:
1 but. 15 ml

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi spędza sporą część swego czasu przed laptopami, komputerami, telewizorami czy smartfonami. Część robi to z obowiązku, a inni dla przyjemności, jednak coraz większej ilości osób doskwiera ten sam problem, problem przemęczonych oczu. Poza wielogodzinnym użytkowaniem ww. urządzeń, odczuwanie suchości, pieczenia, podrażnienia czy zmęczenia oczu jest dodatkowo spowodowane przez takie rzeczy jak:

 • zanieczyszczenia powietrza,
 • klimatyzacja,
 • dym papierosowy,
 • suche powietrze w samochodzie i samolocie,
 • wysokie stężenie ozonu,
 • silne promieniowanie UV,
 • zbyt długie czytanie,
 • jazdę samochodem,
 • nieodpowiednie zabezpieczenie i higiena soczewek kontaktowych,
 • inne, indywidualnie występujące wrażliwości oczu.

Wszystkie wymieniony czynniki mogą, i w wielu przypadkach pogarszają stan rogówki, która tworzy zewnętrzną warstwę oczu. Może to prowadzić do poważnych powikłań, które w konsekwencji negatywnie wpływają na odpowiednie funkcjonowanie rogówki. W walce z przemęczonymi oczami niezwykle pomocne okazać się mogą krople do oczu EYEYE Hydraclair z prowitaminą B5, która odżywia i pielęgnuje oczy. Krople są wyposażone w system Hydraflex, który długotrwale dozuje witaminę B5. Prowitamina B5 wzmacnia i dba o zdolności rogówki do samoodbudowy i wpływa pozytywnie na ogólny stan rogówki.

 

Charakterystyka kropli do oczu Eyeye Hydraclair™ z prowitaminą B5:

Głównym zadaniem jakie mają spełnić krople EYEYE Hydraclair, jest nawilżanie oczu oraz eliminacja zmęczenia i zaczerwienienia. Ich używanie zaleca się przy noszeniu soczewek, czy wykonywaniu takich czynności jak praca przy komputerze lub prowadzenie auta. Są wyjątkowo przydatne dla ludzi spędzających wiele godzin przed telewizorem, tabletem, smartfonem czy komputerem. Dodatkowo są idealne dla alergików, ponieważ nie zawierają żadnych konserwantów!

W skład kropli EYEYE Hydraclair wchodzi Dexpanthenol 2%, HydraFlex 0.5% oraz Polyhexanide 0.0001%. Opakowanie tego produktu wyposażone jest w Zakraplacz 15 ml, zestaw 20 ampułek (0,35 ml każda) oraz zestaw ekspozycyjny: zakraplacz 8 x 15 ml i 4 x 20 ampułek (0,35 ml każda).
 

Głównie zalety kropli do oczu EYEYE Hydraclair to:

 • krople odpowiednie do wszystkich typów szkieł kontaktowych,
 • oparte na Eye Responsive Care System™ - oko samo decyduje o zapotrzebowaniu na prowitaminę B5. Nigdy za dużo ani za mało!
 • chronią oko przed uczuciem suchości, podrażnieniami i zmęczeniem dzięki prowitaminie B5 (prowitamina B5 jest substancją naturalną występującą w ludzkim ciele),
 • właściwości Eyeye Hydraclair umożliwiające ich przyleganie do rogówki działają stabilizująco na film łzowy, dzięki czemu oko jest jeszcze lepiej chronione.
 • zapewnienie dodatkowego nawilżenia zmęczonym oczom.
 

Krople dostępne są również w ampułkach:

Parametry
Kategoria Krople do oczu
Producent BARNAUX
Cena za 100 ml 133.27 zł
(Średnia ocena 4.86/5 na podstawie 7 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Bardzo dobre krople, łagodzą podrażnienia i nawilżają oko. Tylko jedno ale: są bardzo lepkie, zapuszczone na "gołe" oko są rewelacyjne, ale do zapuszczania na soczewki się nie nadają - sklejają trochę i zamazują soczewkę.
Właśnie skończyłem pierwsze pakowanie i nie mam żadnych zastrzeżeń, mimo, że krople użytkowałem ponad 2 miesiące po otwarciu cały czas się świetnie spisywały.
fajne krople, bardzo dobrze nawilżają i przynoszą ulgę dla oka :) polecam
Świetne krople, szybko przynoszą ulgę dla zmęczonych oczu. Polecam :)
świetnie nawilża oko ;) polecam
Bardzo dobre krople. Przyjemne dla oka. Zapewne kupię następne opakowania ;)
Świetne krople! Doskonale nawilżają oko. Na pewno kupię je ponownie.

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?