Jesteś tutaj:

SofLens 38 - 6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł

W związku z zakończeniem produkcji soczewek SofLens 38 w mocach dodatnich, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość.
Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności soczewek.Soczewki SofLens 38 zostały wyprodukowane przez firmę Bausch & Lomb. To dziś ceniony na całym świecie producent soczewek kontaktowych, płynów do pielęgnacji szkieł czy kropli do oczu, a w jego ofercie istotną pozycję odgrywają właśnie soczewki SofLens 38.

 

Charakterystyka soczewek SofLens 38:


Soczewki SofLens 38 to miękkie, sferyczne, hydrożelowe soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku. Można je stosować przez miesiąc i dopiero po upływie tego okresu sięgnąć po nową parę szkieł. Nadają się dla osób zmagających się zarówno z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich największą zaletą jest bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. W atrakcyjnej cenie otrzymuje się soczewki wygodne, trwałe i bezpieczne dla zdrowia oczu, które można swobodnie stosować aż do 30 dni bez obaw, że spowodują infekcje, suchość oka czy inne dokuczliwe przypadłości.

SofLens 38 to nowoczesny produkt dla osób szukających dobrego wyrobu w przystępnej cenie. Szkła kontaktowe wykonano z bardzo trwałego, niejonowego materiału Polymacon. Dzięki jego zastosowaniu na soczewkach nie odkładają się osady białkowe. Komfort ich noszenia gwarantuje także znaczne uwodnienie na poziomie 38%. Ponadto soczewki SofLens 38 cechują się wysoką tleno-przepuszczalnością, więc mogą konkurować ze szkłami o wyższym nawilżeniu.

Soczewki SofLens 38 doskonale układają się na oku i dopasowują do niego, dzięki czemu zapewniają bardzo dobrą ostrość widzenia. By je wyprodukować, firma Bausch & Lomb skorzystała nie tylko z technologii wytłaczania, ale także Reverse Process III. Metoda ta to efektywne połączenie odlewu wirowego oraz obróbki skrawaniem. Soczewki SofLens 38 są tak skonstruowane, aby ułatwić ich codzienne zakładanie i ściąganie. Wpływa na to m.in. odpowiednio wyprofilowany kształt soczewek czy ich delikatne zabarwienie.
 

Dla kogo soczewki SofLens 38?


Soczewki SofLens 38 to wyrób dla krótkowidzów lub dalekowidzów poszukujących ekonomicznego produktu optycznego o dobrych parametrach. Mogą z nich skorzystać zarówno osoby już od lat stosujące soczewki, jak i nowi użytkownicy, którzy pierwszy raz sięgają po tego typu rozwiązanie. Soczewki SofLens 38 będą także doskonałym wyborem dla miłośników aktywności fizycznej, którym zależy na swobodnym uprawianiu sportów, bez obawy o przemieszczanie się szkieł czy ich wypadnięcie.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki Soflens 38 to soczewki miesięczne, więc można je użytkować do 30 dni. Aby nie doprowadzić do suchości oczu, infekcji czy innych dolegliwości, należy szkła kontaktowe zdejmować codziennie na noc. Bardzo ważne jest także to, aby soczewki SofLens 38 przechowywać w specjalnym pojemniczku z płynem, np. Clean Active. Te sam roztwór powinien posłużyć do regularnego, codziennego czyszczenia soczewek.

 

Wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych w BC 8.7.
Soczewki w pozostałych parametrach wysyłane są w terminie około 15 dni roboczych.

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -9.00 do +4.00
Krzywizna 8,4; 8,7; 9,0
Średnica 14,0
(Średnia ocena 4.26/5 na podstawie 27 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Zamowilam te soczewki z krzywizna 8.4 i jestem zadowolona. Nosze je juz pare dni i nie mam żadnych zarzutów. Dostawa bardzo szybka, zamowilam soczewki i na drugi dzien od razu przyszly. Moim zdanem za taką cenę, to bardzo sie opłaca je kupić.
noszę te soczewki ponad rok. pierwsze zamówiłam w swoim mieście u optyka i czekałam na nie ponad 3 tygodnie;/ później zdecydowałam się na zakup tutaj i był to trafny wybór :) soczewki przychodzą w ciągu 3 dni, nie są drogie.. a z moją krzywizną 9,0 nie ma dużego wyboru więc jestem bardzo zadowolona! ;) polecam.
Używam od dwóch lat i nie miałam żadnych problemów. Oczy się nie przesuszają, z czym miałam problem. Poza tym w BC 8,4 nie ma wyboru, więc jak na tą cenę są naprawdę dobre :)
Przez ponad 10 lat nosiłem Bausch
Jak na tę cenę naprawdę polecam. ;) Używam ich od ponad roku i tylko raz musiałam wyrzucić jedną parę przed czasem. Teraz nie mam już z nimi żadnych problemów. :)
zamawialam juz kilkakrotnie i są naprawdę OK ;)
są super polecam każdemu zamawiam je kolejny raz i są niezastąpione
są OK.
Soczewki są cieńkie , na początku trochę ciężko je założyć, ale po 2-3 dniach, przystosowują się do oka i jest okej. Można je nosić nawet ponad 12h bez żadnego dyskomfortu. :) Zdarza się iż trzeba je potraktować kroplami, ale to chyba normalne przy dłuższym noszeniu.
Prawie 7 lat korzystałam z kwartalnych które zostały wycofane i zmieniłam na te i w tych oczy dużo szybciej się męczą. Nie jestem zadowolona mimo, że są tanie wolałabym swoje poprzednie. Ale co zrobić jak BC 8.7 nie ma za dużego wyboru;/

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?