Jesteś tutaj:

SofLens 38 - 6 szt.

Polecamy

Clean Active Premium XXL 600 ml
Cena: 39.99 zł


Soczewki SofLens 38 to miesięczne soczewki sferyczne dostępne w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch & Lomb.

 

Charakterystyka soczewek SofLens 38:


SofLens 38 to miękkie soczewki kontaktowe przeznaczone dla osób zmagających się z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością. SofLens 38 zostały wykonane z bardzo trwałego materiału Polymacon, który w połączeniu z 38% stopniem uwodnienia daje soczewkę niezwykle komfortową w noszeniu oraz odporną na powstawanie osadów białkowych na jej powierzchni. Soczewki produkowane są przy użyciu procesu wytłaczania oraz Reverse Process III - połączenia metody odlewu wirowego i obróbki skrawaniem.

Soczewki SofLens 38 poza wysokim komfortem stosowania ich przez cały miesiąc zapewniają także doskonałą ostrość widzenia. Świetnie centrują się na oku oraz zapewniają dużą przepuszczalność tlenu, dzięki czemu oczy nie są zaczerwienione ani podatne na infekcje. Wyjątkowa łatwość posługiwania się soczewkami w czasie ich zakładania i zdejmowania, a także duża trwałość sprawiają, że SofLens 38 należą do grona najlepszych soczewek planowej wymiany.

 

Dla kogo soczewki SofLens 38?


SofLens 38 to bez wątpienia są to soczewki idealne dla osób, które szukają komfortowych miesięcznych soczewek w rewelacyjnej cenie. Wybór tych soczewek to bardzo ekonomiczny wybór, przy jednoczesnym stawianiu na wysoką jakość.

 

Pielęgnacja soczewek:


Soczewki SofLens 38 to miesięczne soczewki do noszenia w dzień, a więc po zdjęciu ich z oka należy je dokładnie wyczyścić a następnie odłożyć na kilka godzin do pojemniczka wypełnionego płynem. Do pielęgnacji soczewek SofLens 38 polecamy szczególnie płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszej ofercie.

 

Wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych w BC 8.7.
Soczewki w pozostałych parametrach wysyłane są w terminie około 15 dni roboczych.

 

Wybierz najlepszą okazję!

Zestawy to najlepiej dopasowane akcesoria i dodatkowa oszczędność!

Parametry
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent BAUSCH & LOMB
Moc -9.00 do +4.00
Krzywizna 8,4; 8,7; 9,0
Średnica 14,0
(Średnia ocena 4.26/5 na podstawie 27 opinii. )
Zaloguj się aby dodać opinię
Zamowilam te soczewki z krzywizna 8.4 i jestem zadowolona. Nosze je juz pare dni i nie mam żadnych zarzutów. Dostawa bardzo szybka, zamowilam soczewki i na drugi dzien od razu przyszly. Moim zdanem za taką cenę, to bardzo sie opłaca je kupić.
noszę te soczewki ponad rok. pierwsze zamówiłam w swoim mieście u optyka i czekałam na nie ponad 3 tygodnie;/ później zdecydowałam się na zakup tutaj i był to trafny wybór :) soczewki przychodzą w ciągu 3 dni, nie są drogie.. a z moją krzywizną 9,0 nie ma dużego wyboru więc jestem bardzo zadowolona! ;) polecam.
Używam od dwóch lat i nie miałam żadnych problemów. Oczy się nie przesuszają, z czym miałam problem. Poza tym w BC 8,4 nie ma wyboru, więc jak na tą cenę są naprawdę dobre :)
Przez ponad 10 lat nosiłem Bausch
Jak na tę cenę naprawdę polecam. ;) Używam ich od ponad roku i tylko raz musiałam wyrzucić jedną parę przed czasem. Teraz nie mam już z nimi żadnych problemów. :)
zamawialam juz kilkakrotnie i są naprawdę OK ;)
są super polecam każdemu zamawiam je kolejny raz i są niezastąpione
są OK.
Soczewki są cieńkie , na początku trochę ciężko je założyć, ale po 2-3 dniach, przystosowują się do oka i jest okej. Można je nosić nawet ponad 12h bez żadnego dyskomfortu. :) Zdarza się iż trzeba je potraktować kroplami, ale to chyba normalne przy dłuższym noszeniu.
Prawie 7 lat korzystałam z kwartalnych które zostały wycofane i zmieniłam na te i w tych oczy dużo szybciej się męczą. Nie jestem zadowolona mimo, że są tanie wolałabym swoje poprzednie. Ale co zrobić jak BC 8.7 nie ma za dużego wyboru;/

Wersja mobilna
Czy chcesz kontynuować?